Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срам...... !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срам...... !!!

    Айде колеги да си кажа снощи какво направих, срам ....., прибирам се снощи от работа и си търся място за паркиране пред блока, както винаги няма.Отивам да се паркирам на полянката, там заснежено и виждам едно място :D тръгвам напред и колата пропадна в много рядка кал , давам газ и тя се окопа , и си мисля това не е моето място, включвам задна и тръгвам ......чух странен шум излизам от колата и бронята във формата на осмица , единия край на бронята се вкопал в земята, адругия се качил на нивото на капака ...... ужас като наи-големия некъдърник си пре*б*х колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_44 , но най-хубавото от тази история е, че бронята здрава и нищо и няма само трябва да се закачи на ново !!!!
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    #2
    може да се случи на всеки
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз пък в неделя вечерта си ударих колата по най-бунашкия начин.Давам на заден ход за да обърна, но беше много замръзнало и стъклата ми бяха супер замръзнали. Под колата 10см плътен лед - с обувка като стъпиш и падаш. Започвам да обръщам ама самонадеяно реших че ще обръщам пред дворните врати на баща ми, вместо в пресечката 20 метра по нататък. И както си давам на заден ход, застанах препендикулярно на уличката, спрях, надиснах съединителя да включа на първа и в това време колата ми започна да се плъзга назад и надясно по леда и се удари в точно в ръба на бетонната колона на вратата. Просто нищо не можах да направя... Резулати: яко спукана броня, спукано стъкло на стопа и леко свит калник - звучи страшно ама реално само пронята личи че и има нещо. Още в понеделни заведох щета про застрахователя ми, другата седмица колата е на доктор...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        ...ооо, нищо не е това, преди около пет-шест години, ходихме на гости на един колега на клуба в Троян...и запраска супер як здрав порой, ама нищо не виждаш....а аз се опитвам да кача колата на един бордюр, пробвах няколко пъти, ама тя тежка, плъзга се встрани...ядосах се, отдалечих се малко и гаааазззззз....качих я на бордюра, обаче отзад имало дърво, дето не съм го видял. Темпрата беше с огънат багажник, без поражения по бронята, щото дървото беше наклонено с остър ъгъл към колата, та само багажника се нахедри там.....

        Коментар


          #5
          кал

          пред блока ни има доста коли където се закопават редовно особено вечер като не се вижда сега като се размрази и всичко стане вода е най гадно аз затова е паркирам по на страни в градинката / естествено/ но на асфалта
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            пред кафе Fantasy на плиска ако го знаете, има една дупка пълна с кал, ине личи че е дупка, но редовно има по някой гоуф или бемве тройка от старите с изкъртена броня. Кофти е, затова внимавайте, аз винаги се опитвам да избирам сигурни места, но никой не е застрахован. Засега да чукна на дръво, само изпързалях веднъж желязото м/у двете оси в/у един полегнал полицай.

            Коментар


              #7
              Аз пък отнесох един боклуджийски казан!Тръгвам си леко и тъкмо натискам спирачката и колата тръгна към бордюра,добре че имаше казан иначе окачването щеше да пострада!Сещам се за друг случай дето отнесох вратата на гаража,ама и там се оттървах с малко!Само огънат калник!Валеше супер здраво и не видях вратата и хоп ,прас огънат калник!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                za srama i karaneto

                Kolegi,Vie vse ste si udryali kolite kato ste karali. A az moyata starata navremeto si schupih fara na spryala i parkirana kola. Az navyn, mestya edin jelezen parapet i da se izvyrtya s nego i da prasna kolata i da si schupya fara. Ujas i bezumie! :DКолега, честит ти първи пост, но моля те пиши на кирилици и спазвай всички правила във форума!екип фиат-бг.орг
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар

                Working...
                X