Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

101 РЕПЛИКИ НА ПРОДАВАЧА НА АВТОМОБИЛИ НА СТАРО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    101 РЕПЛИКИ НА ПРОДАВАЧА НА АВТОМОБИЛИ НА СТАРО

    Хехех - дай да включим и лафа с дървото))
    Alles in Ordnung

    #2
    Това направо си е библия за тьрговците - ще научат още доста мурафети!!!

    Коментар


      #3
      Най-новото рекламно послание на Горубляне е:"Автомобила е уникат"Обикновено го слагат на кола, която е над 12-13 години и под 60-70 хил. км. Няма друга такава кола в Европа. Една на 1000 се намира такава - държана в гараж и почти не карана. Т.е. стара като години, но все едно я вадиш от магазина. Измита, излъскана и се продава по 7 бона, вместо по 5.
      Добри Божилов
      www.komentari.com

      Коментар


        #4
        Аз познавам хора, които си карат наистина колата веднъж седмично по 10км
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #5
          KPEMATOP написа:
          Аз познавам хора, които си карат наистина колата веднъж седмично по 10км
          И аз познавам двама:Единия му харчи 30/100, а другия я ремонтира всяка седмица през последните 2г. )):

          Коментар


            #6
            43. Предният собственик беше една баба. Карала я е изключително рядко! (...държала си е вътре кокошките).
            Oооо, рекорда е преди около година - година и половина голф 2 на 11 хил. км. Е, гумите му бяха поне на 40 хил. ама те така и така не са от тая кола...
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              Във Варна(то и в цяла България) колите са само на по 100 000 километра за вечни времена ейй!!!!
              33. Тъмни стъкла - можеш да си караш и гол! (...и по-добре, защото вътре е 50 градуса).
              :D

              Коментар

              Working...
              X