Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT TIPO 1.6 бензин/газ -> Нова цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT TIPO 1.6 бензин/газ -> Нова цена

    Продавам FIAT ’91 TIPO 1.6 на газ-86 конски сили-5 скорости9-10/100 газ (зима/лято)Сменени: Предни Макверсони, Маншони, Носачи, Биалети и нов СъединителКолата се кара страхотно. Има малко забележки по външния вид - 2 леки удара на преден ляв калник и задна лява врата, и предната броня е леко чупната.Ограбвана е веднъж(не е разбивана) при което липсват веждите на калниците, 2-те горни дръжки за пасажерите отзад и малкия пепелник в средата ЕКСТРИ:-Климатроник-Ел. Табло-Ел. Стъкла-Аларма-Централно Заключване-Гражданска Отговорност-Газова Уредба(30л)-Серво-ХалогенкиНаистина изпитвам удоволствие когато карам тази кола всеки път, понеже знам че ще стигна там кадето искам, но работата ми изисква по-голям автомобил и този ми е излишен.Ще гледам да публикувам скоро и снимкиЦена: 2000лв.При интерес пишете тук или ЛС

    #2
    Колега я дай снимка да го видиме тоя климатроник
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Ето ти един
      Прикачени файлове
      cinq 16V, Delta 1 2.0

      Коментар


        #4
        Моят е по-различен като че ли ...
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          нова цена: 1800лв.

          Коментар


            #6
            1700, може и коментар

            Коментар


              #7
              какъв е номера на мотора ме интересува и продава ли се още
              Луд фен на ФИАТ ТИПО 1.6i.e DOHC

              Коментар


                #8
                Нова цена 1200лв. Колата е за ремонт на стойност 250лв. Отворен съм за коментар.

                Коментар

                Working...
                X