Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат за срещите в Русе

    Поканени са всички на срещите ни в "СТРИЙТ ПЪБ" - бившето кино ’Здравец’, всяка сряда от 19.00ч. инфо. на тел.:088/ 9 242 369 Ивайло.
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Чат за срещите в Русе

    Понеже е заключена темата за срещите в Русе,пускам тази с цел избиране на други места за събиране при някои условия.Примерно на това снежно време не може да се проведе среща на уреченото място ,понеже няма къде да се спират колите,въобще не може да се стигне с кола до там.Така че давайте предложения....а ние пък по подобие на другите теми, ти я правим Важна...Успех в организацията.Модераторски екип fiat-bg.org
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Re: Чат за срещите в Русе

      Мерси колеги Колеги,тука партийно го решихме(само двама ама сме кажи речи най-редовните ) довечера 19:00 на ОМВ-то на бул.Липник.Заповядайте.
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Няма да е лошо да се свържеш по някакъв начин с колегата Ivo:http://forum.fiat-bg.org/profile.php...&u=73...той е организатор на срещите ви в Русе, но за съжаление напоследък нещо не пише. До колкото знам, срещите ви са в заведение около кино Здравец, ходил съм няколко пъти при тях и трябва да ти кажа, че може би русенци са най-сериозни, разбира се покрай колегите и от Пловдив. Така смятам, че ще имате по-голям успех, а и се обзалагам, че срещите там продължават.Поздрави

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          Няма да е лошо да се свържеш по някакъв начин с колегата Ivo:http://forum.fiat-bg.org/profile.php...&u=73...той е организатор на срещите ви в Русе, но за съжаление напоследък нещо не пише. До колкото знам, срещите ви са в заведение около кино Здравец, ходил съм няколко пъти при тях и трябва да ти кажа, че може би русенци са най-сериозни, разбира се покрай колегите и от Пловдив. Така смятам, че ще имате по-голям успех, а и се обзалагам, че срещите там продължават.Поздрави
          Интересно аз съм почти на 100% редовен пък не сме се засичали Иво Сдаде поста вече не ве шегувам се има си човека разни лични проблеми и не може да идва на срещите вече мноо мноо а иначе си е наше момче тои

          Коментар


            #6
            Авео написа:
            Няма да е лошо да се свържеш по някакъв начин с колегата Ivo:http://forum.fiat-bg.org/profile.php...&u=73...той е организатор на срещите ви в Русе, но за съжаление напоследък нещо не пише. До колкото знам, срещите ви са в заведение около кино Здравец, ходил съм няколко пъти при тях и трябва да ти кажа, че може би русенци са най-сериозни, разбира се покрай колегите и от Пловдив. Така смятам, че ще имате по-голям успех, а и се обзалагам, че срещите там продължават.Поздрави
            Колега това е вярно ,но както каза колега idm,Иво има доста ангажименти последно време и идва на 3-тата високосна един път.Та затова я пуснах и тази тема за да може да се разбираме,понеже другата е заключена и неможе да се пише в нея
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              idm написа:
              ...Интересно аз съм почти на 100% редовен пък не сме се засичали ...
              ...идвал съм три пъти на срещите ви, когато навремето карах Дачия Логан. Мисля че два пъти съм идвал с колегата Миро / Kilar / и един път с братовчед ми, който живее в "Здравец-Север" и искаше да си купува Типо.....

              Коментар


                #8
                Колеги къде сме тая седмица на сбирчица на клуба?Пред киното още не е поразринато май?Аз предлагам пак на ОМВ Липник! Ако има възражения се коригираме веднага!Давайте и вие предложения!!!

                Коментар


                  #9
                  ей пичове тоя път и аз ще доида ако е на ОМВ

                  Коментар


                    #10
                    Големи приказки ,резултата само 5 сектанта
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      добре де последно къде ще бъдат срещите щото никой нищо не казва имам желание да доида ама като не знам къде никои нищо не каза определете за другата седмица срещата къде ще бъде и имате по едно от мен

                      Коментар


                        #12
                        За сега остава ОМВ-то на Липник,ако има промяна ще пишем
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          Уточнете мястото за тази седмица И аз чакам да видя къде ще е.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            Къде ще е срещата утре?Дайте координати и час
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              tyson написа:
                              Къде ще е срещата утре?Дайте координати и час
                              никой нищо не казва затова викам да е на ОМВ-то на Липник

                              Коментар

                              Working...
                              X