Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам видео карта GeForce-5200

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам видео карта GeForce-5200

    Продавам видео карта GeForce-5200 или бартер за RAM 512 DDR400 с доплащане от моя страна в зависимост от паметта. Хората от Варна са с предимство. Пращам я и по куриер за страната за сметка на купувача.Цена на видео картата:20 лв.За контакти ЛС или тел. 0896045843-Хасан
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    Нова цена
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Я дай повечко подробности относно видеокартата...Колко мб е , колко байта...Туй-онуй

      Коментар


        #4
        MrElectro написа:
        Я дай повечко подробности относно видеокартата...Колко мб е , колко байта...Туй-онуй
        Картата е 128 МВ. Миналата седмица купувах ме нова видео карта за един приятел и тази вече е излищна. Преди да я сваля от компютъра не се сетих да проверя дали е с 64-bit или 128-bit контролер на паметта. Ще помоля приятеля ми да ми донесе документите на компютъра, където се надявам да има информация за това.Видеото е със активно охлаждане е. Това е в общи линии.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Мерси за инфото ...Ще си помисля и ако нямам по-добри оферти може и да я взема.Ако реша ще ти пиша лично.Успех

          Коментар


            #6
            MrElectro написа:
            Мерси за инфото ...Ще си помисля и ако нямам по-добри оферти може и да я взема.Ако реша ще ти пиша лично.Успех
            Дано да си намериш нещо по-добро, защото тази видео карта както знаеш не нещо особено. Става за някой офис компютър и по-старите игри.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              има ли TVout ?
              Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

              Коментар


                #8
                borkoi написа:
                има ли TVout ?
                Yes
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар

                Working...
                X