Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диодчетата за таблото.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диодчетата за таблото.

    здравейте ,преди няколко дена забелязах, че не ми свети диодчето на таблото за инжекциона. Разглобих таблото и забелязах че е изгорало, смених го. Но така също забелязах, че по таблото има и много други гнезда дето изобщо няма диодчета, които да отчитат. Бях в магазините на Вантотрейд и Аутоиталия, както и в други магазини, но същите не можах да намеря. По скоро, проблема е, че диодчето влиза в пластмасово тяло и след това, същото това тяло влиза в таблото. Диодчета колко щеш, но тялото никъде не го намерих.....повечето са или по-широки или по-дълги. Пробвах да напасвам от различни автомобили, но пак не стана. Можете ли да ме насочите къде да търся....

    #2
    мноого добре познато (имай в предвид, че това са крушки, а не диоди!) Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 виж тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...3%E8както виждаш аз също доста се лутах, но най-накрая установих че всъшност трябва просто да всемеш фасонгата с крушката и да намериш същата. аз си ги купих от едим магазин на цар Симеон - беше само за крушки.На празните места не те съветвам да слагаш крушки, защото аз като наредих навсякъде и ми светна лампата на еърбега, аз естествено махнах излишните, но еърбега продължи да си свети...
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      charlie написа:
      мноого добре познато (имай в предвид, че това са крушки, а не диоди!) Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 виж тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...3%E8както виждаш аз също доста се лутах, но най-накрая установих че всъшност трябва просто да всемеш фасонгата с крушката и да намериш същата. аз си ги купих от едим магазин на цар Симеон - беше само за крушки.На празните места не те съветвам да слагаш крушки, защото аз като наредих навсякъде и ми светна лампата на еърбега, аз естествено махнах излишните, но еърбега продължи да си свети...
      Ми що не идеш до Ванто да ти изтрият грешката за еърбега.Вярно струва "само" 20лв услугата.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        виж сега... аз имам Брава и незнам за Пунтото как стоят нещата... но бравата има модификации с автоматична и с ръчна скоростна кутияна модификациите с автоматична скоростна кутия има едни лампички които показват на коя скорост си и дали колата е на спорт нормал или лед (режими)... на ръчната (каквато е мойта) там където са тези лампички няма нищо (така е и логично). всички останали обаче си ги има...виж да не е нещо такова...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          kruski na tabloto

          iskam da popitam a imali takiva no da sa v razli4ni cvetove

          Коментар

          Working...
          X