Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потресен !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потресен !!!

    Колеги вижте на какво попаднах вчера докато рових по сайтовета... Нямам коментар направо ... Поместено в неподходящ раздел.Модерирано.Модераторски екип fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    ...младежа горе в ляво ли е автора на това безумно приключение....предполагам, че вече го няма на белият свят.

    Коментар


      #3
      Къде се е състоял този кошмар?
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        чел съм за този случай той е стар. по спомени във варна, някви пишлемета нещо гонеха ли се, пробваха макс скорост ли някаква такава работа имаше, но на тях им няма нищо сериозно
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          чел съм за този случай той е стар. по спомени във варна, някви пишлемета нещо гонеха ли се, пробваха макс скорост ли някаква такава работа имаше, но на тях им няма нищо сериозно
          Освен това се и хвалеха с "геройството" си и казваха, че щели да продължават. Но къде е станало и аз съм забравил.

          Коментар


            #6
            Като гледам колата цяло чудо е ако са оживели! Трябва да благодарят на господ че ги е спасил от тяхното безрасъдство!!!!!

            Коментар


              #7
              Това е повече от чудо, че са излязли живи от това нещо Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Чудно ми е само с каква скорост са летели, та да размажат тази Браво по този начин...
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                Чел съм историята.Младежа е много доволен от автомобила заради който е между нас все още.Отървал се е само с счупена бедрена кост или нещо подобно.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Ето ги "героите" - http://www.piercing-bg.com/forum/vie...p?p=23265П.П. В тази тема се разискваше - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=153934#153934

                  Коментар

                  Working...
                  X