Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ БАРКЕТА - ПРОДАДЕНА!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ БАРКЕТА - ПРОДАДЕНА!!!

    Дата на производство - юни 1996 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 131 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КабриоЦвят - ЧервенОсобености:2(3) ВратиAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерЛети джантиСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:Перфектен автомобил с отлично озвучаванеПродавач:Регион: Пазарджиктел.: 0897 982 555цена 6 300лв. БЕЗ КОМЕНТАР!!![/img]
    Прикачени файлове

    #2
    Ма как ме изкушава само Ако не търсех Алфа, досега да я бях отнесъл. Пиши озвучаването какво е?Успех!

    Коментар


      #3
      преди него имах алфа 155, тръпката при това е по-голяма но зависи какво търсиш, нова бас каса Пайнер, сд пайнер и тонколони алпин монтирани в Toyaga

      Коментар


        #4
        jorka написа:
        преди него имах алфа 155, тръпката при това е по-голяма но зависи какво търсиш, нова бас каса Пайнер и сд пак пайнер
        Сигурен съм, но си търся по-голяма количка, като Алфа 156. За минимално време щях да те лиша от нея, ако не беше 156-цата. Рядко ми окапват очите по хубави коли и това 100% е една от тях. Благородно завиждам на следващия й собственик :D Айде не се чудете ... баси красавицата. И парите й са добри!

        Коментар


          #5
          за членове на клуба отстъпка и каса бира за колегата

          Коментар


            #6
            комплект с яхтата отстъпка
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              jorka написа:
              комплект с яхтата отстъпка
              Човече стига ме дразни с тая кола, че ще взема да я купя Показах я и на жената и тя вика: - Отказвам се от Алфата, искам да си сложа дупето в тая! Ако измисля пари и за двете, ще ти се обадя тия дни

              Коментар


                #8
                дали да не пусна снимки и на яхтата

                Коментар


                  #9
                  Мисля че иска да купи 2 коли, а не че може да си позволи да си купи яхта :D :D :D
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #10
                    jorka написа:
                    дали да не пусна снимки и на яхтата
                    Ако имаш пусни, може и в друга тема. Да не спамим тук повече. Голям мерак имам да се повозя на яхта.
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар


                      #11
                      нямам :D

                      Коментар


                        #12
                        Ако не се лъжа тази кола беше цяло лято на Златни Пясъци, ако е тя има уникален звук, правил ли си нещо допълнително, нямам предвид музиката

                        Коментар


                          #13
                          petko007 написа:
                          Ако не се лъжа тази кола беше цяло лято на Златни Пясъци, ако е тя има уникален звук, правил ли си нещо допълнително, нямам предвид музиката
                          не се лъжеш, така я купих, не знам да има нещо специално

                          Коментар


                            #14
                            По принцип на откритите коли звуковите системи са по-сериозни! Обръщат им повече внимание! Колата изглежда направо нова!!! Успех с продажбата!!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X