Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки от 35 до 60 см. Arexons /made in italy/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чистачки от 35 до 60 см. Arexons /made in italy/

    Италиански чистачки от 35 до 60 см. на фирма AREXОNS!!! Чистачките наистина са хубави гарантирам!!! Цената им е 9 лв. на бр. в индивидуална опаковкаЗа връзка с мен тел.: 0899/14-14-41 или skype: evrobomсамо за София

    #2
    Имаш ли 48 и 58 см.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      noriaga написа:
      Имаш ли 48 и 58 см.
      Аз сложих 48 и 60 - супер е!
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        noriaga написа:
        Имаш ли 48 и 58 см.
        Аз сложих 48 и 60 - супер е!
        От колегата ли си ги купувал?
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?

          Коментар


            #6
            noriaga написа:
            Yavor написа:
            noriaga написа:
            Имаш ли 48 и 58 см.
            Аз сложих 48 и 60 - супер е!
            От колегата ли си ги купувал?
            Не, моите са някакви немски - взех ги от Лукойл на бройка. Не съм супер доволен, но засега стават.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              noriaga написа:
              Имаш ли 48 и 58 см.
              Имам 48 и 60см. Тази фирма не произвежда 58см. Ако те устройват......пиши!

              Коментар


                #8
                Disturbed написа:
                За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?
                Колега по каталог ти ги дава 51см., ама аз доколкото си спомням на Темпичките чистачката се сменя заедно с рамото!!!

                Коментар


                  #9
                  evrobom написа:
                  Disturbed написа:
                  За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?
                  Колега по каталог ти ги дава 51см., ама аз доколкото си спомням на Темпичките чистачката се сменя заедно с рамото!!!
                  На преди 93-та са само чистачки, еднакъв размер. След 93-та се слагат само пера. Перата на champion примерно струват около 16лв, чистачките за стария модел 31-32.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    чистачките за стария модел 31-32.
                    Да това е цената и са на CHAMPION в момента ги нямам, но мога да взема.... от италиански модел има и 65 см. на 22 лв. и 53-48 см. извита по стъклото на 20 лв. за 1 бр. Всяка чистачка е опакована самостоятелно с гаранция за качество .... Фирмата Арексонс предлага и голям избор от авто козметика лятна зимна и.т.н.

                    Коментар


                      #11
                      Как да направим да взема 2 бр., 65 и 35 см.?
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        Как да направим да взема 2 бр., 65 и 35 см.?
                        Имаш ЛС ... skype: evrobom

                        Коментар


                          #13
                          GTipo написа:
                          evrobom написа:
                          Disturbed написа:
                          За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?
                          Колега по каталог ти ги дава 51см., ама аз доколкото си спомням на Темпичките чистачката се сменя заедно с рамото!!!
                          На преди 93-та са само чистачки, еднакъв размер. След 93-та се слагат само пера. Перата на champion примерно струват около 16лв, чистачките за стария модел 31-32.
                          Извинявам се за офф-аКолега в грешка си, моята беше набор 91 и беше с цели рамена!

                          Коментар


                            #14
                            За Браво 99 г. какви размери ще ми трябват? И аз искам 2 броя ?
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              Petrov написа:
                              GTipo написа:
                              evrobom написа:
                              Disturbed написа:
                              За Фиат Темпра колко сантиметра ми трябват ? С оригиналните рамена съм. Имаш ли такива ?
                              Колега по каталог ти ги дава 51см., ама аз доколкото си спомням на Темпичките чистачката се сменя заедно с рамото!!!
                              На преди 93-та са само чистачки, еднакъв размер. След 93-та се слагат само пера. Перата на champion примерно струват около 16лв, чистачките за стария модел 31-32.
                              Извинявам се за офф-аКолега в грешка си, моята беше набор 91 и беше с цели рамена!
                              Това е по каталозите, като отидеш да търсиш, ще видиш в каталога точно това. Твоите може да са сменявани, то и аз мога да си сложа от старите, но тези си ме кефят
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X