Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде русенци,вие сте - какво е положението от Бяла до Русе?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде русенци,вие сте - какво е положението от Бяла до Русе?

    Искам да знам какво състоянието на пътя от Бяла до Русе тъй като ми предстои пътуване до Русе утре или в сряда.Почистено ли е? Има ли поледица? С вериги ли се преминава? Как е движението в Русе?

    #2
    Пътя от Бяла до Русе е почистен,не ти трябват вериги.Тук ,там има леки коловози,но това беше вчера.Безаварийно пътуване.А относно трафика в града ,зависи по кое време ще пристигнеш.Най е натоварено от 8 до 10ч и 17-18.30ч
    Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
    Brava 1.4 12V SX

    Коментар


      #3
      а ватре в града как е обстановката. може ли да се кара? снегорини минавали ли са ?
      Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Чистят но е доста гадничко.
        Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
        Brava 1.4 12V SX

        Коментар


          #5
          ще изчакам още малко тогава, няма да барзам да си зимам колата. сега ще видим колегата днес като се варне ще каже и до бяла как е пътя.
          Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            FabIIveTo написа:
            ще изчакам още малко тогава, няма да барзам да си зимам колата. сега ще видим колегата днес като се варне ще каже и до бяла как е пътя.
            Колега, отивай да си взимаш колата. Пътя от Бяла до Русе е добре. Тук-там има коловози, но не са пречка.В Русе ситуацията не е много розова. Има доста малки улички, които са непроходими, но основните булеварди и улици са разчистени (естествено не всички са разчистени до асфалт). Трябва ти лопата може би и ще си вземеш колата.Хайде успех!П.С. Аз не съм пътувал до Русе, а мои близки, които ми разказаха.

            Коментар


              #7
              благодаря за инфото.от утре съм на работа така че няма да стане тея дни. но при първа възможност отивам. не се притеснявам защото е в гараж, но все пак ми ЛИПСВА> Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
              Fiat Bravo GT

              Коментар

              Working...
              X