Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Multipla - кола на месеца!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Multipla - кола на месеца!

    Това наистина е стила на ФИАТ, то онова , какво беше...?А, това е пьрвообраза !

    #2
    Да, абсолютно съм съгласен с hit-ko.Макар, че Фиат все още не е стигнал върха на изгъзицата като Рено-примерно.Днес пак гледах поредната им изгъзица за някакъв нов автомобил,който ще има претенциите да се бори в SUV сегмента. Но като се сетя за "Велсатиса" и новия "Меган" се втрисам.Така се втрисах навремето с "Мултипла-та".Даже и колегите от Рено даваха призив да се уволни дизайнерския отдел на Рено :D
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Някаде бях чел че дизайна на multiplata е като на кбинка за за лифт или нещо подобно немога да кажа че ми харесва особенно но ми допада, а facelift-a вобще не ми харесва но неможе да се отрче че когато излезна този фиат никой не остана безразличени и без коментар по вапроса просто по екстравгантен автомобил и невероятно смело решение за серийно производство.
      Croma CHT
      Croma 1.9 multijet

      Коментар


        #4
        Новия модел са го пооправили малко, ама предишния беше (за мен) много грозен Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

        Коментар


          #5
          Имаме служебна Мултипла - казваме й "Жабата", защото освен това и е зелена.... Не ми харесва на външен вид, но ако сте влизали някога вътре - ще разберете какво е предимството й. Само между предните две седалки има около 40 см
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Zaphod написа:
            Имаме служебна Мултипла - казваме й "Жабата"
            Тази ли е вашата? преди малко мина пред работата ми че я снимах ................
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Мда - точно така изглежда
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Изглежда много...особено Въпрос на вкус

                Коментар


                  #9
                  Alexius написа:
                  Новия модел са го пооправили малко, ама предишния беше (за мен) много грозен Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                  На стария модел все едно горната му част е от друга кола
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар

                  Working...
                  X