Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат в нужда се познава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат в нужда се познава

    Тази сутрин бързам да изляза с колата от гаражите, че имам уговорка за кафе в центъра и хората ме чакат. Гледам, на изхода, откъм улицата, един чичо с Пежо 206 закъсал, мъчейки се да влезе. Като почиствали улицата, нахвърляли буци сняг и лед и той се нахендрил отгоре им и колата му хем затънала, хем отдолу е и подпряна от леда и няма мърдане. Извадихме лопати, бутахме го четирима души, хем колко е то това Пежо - не отлепя, дори колелата не може да завърти. Обаче аз бързам и викам на изумения чичо, че ще си докарам колата и ще го побутна да го изкарам пак на улицата. Той дори и не успя да ми отговори. Докарах Мареата, сложих един дунапрен между двете брони и само като я подпрях, я избутах на улицата. После изчистих събралия се отдолу лед и културно си минах през това "фатално" място. Чичото продължаваше да седи и гледа отстрани и даже едно "благодаря" не се сети да каже. Мачкат наред тез Фиати, ей! Успех и безаварийно каране!
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    #2
    Ти добре че не си си пукнал бронята с това бутане.По добрия вариант в такув случай е да го дръпнеш свъже назад и да се разчисти.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Нямаше как да го прескоча, че да го дръпна отзад - той беше запречил изхода на 90 гаража, а и зад него щяхме да спрем движението на главната улица. Но няма значение, де - добрият край оправя всичко :D
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Re: Фиат в нужда се познава

        sugarboy написа:
        Тази сутрин бързам да изляза с колата от гаражите, че имам уговорка за кафе в центъра и хората ме чакат. Гледам, на изхода, откъм улицата, един чичо с Пежо 206 закъсал, мъчейки се да влезе. Като почиствали улицата, нахвърляли буци сняг и лед и той се нахендрил отгоре им и колата му хем затънала, хем отдолу е и подпряна от леда и няма мърдане. Извадихме лопати, бутахме го четирима души, хем колко е то това Пежо - не отлепя, дори колелата не може да завърти. Обаче аз бързам и викам на изумения чичо, че ще си докарам колата и ще го побутна да го изкарам пак на улицата. Той дори и не успя да ми отговори. Докарах Мареата, сложих един дунапрен между двете брони и само като я подпрях, я избутах на улицата. После изчистих събралия се отдолу лед и културно си минах през това "фатално" място. Чичото продължаваше да седи и гледа отстрани и даже едно "благодаря" не се сети да каже. Мачкат наред тез Фиати, ей! Успех и безаварийно каране!
        Ха, да не е прословутата улица Полтава с гаражите

        Коментар


          #5
          Чичото продължаваше да седи и гледа отстрани и даже едно "благодаря" не се сети да каже.
          ..В този случай трябваше ти да му кажеш"благодаря", та другия път като закъса-да се сети!
          FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
          FIAT MAREA1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X