Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам съраунд колонки Thunder THS-802B S/C black + стойки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам съраунд колонки Thunder THS-802B S/C black + стойки

    Колонките са на 15 дни, с гаранция 6 месеца!Продават се с високи стойки за съраундите!Ето линк с параметрите на колонките: http://www.thunder.bg/product_info.p...id=124Цена на трите колони + стойките - 70лв. За направата на стойките само ми взеха 45 лв.Те са с метални крачена ,както и под колонките, така и долу на пода!Изглеждат много ефектно и красиво!!! За контакти: 0888 142 506 или на Лични!
    Прикачени файлове
    Fiat Grande Punto

    #2
    ако беше от Варна веднага ги лапам чесномно са красивиневярвам да си ги изданил
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      ivan_dmx написа:
      ако беше от Варна веднага ги лапам чесномно са красивиневярвам да си ги изданил
      Какво ти издънване!Взел съм ги на 19.12.07 година и са работили точно 5 минути, докато брат ми ми каза, че не стават за ресивъра, и има опасност да го изгоря!Понеже ресивъра е на 8 ома, а те са 4 омови!Ако искаш може да ти ге пратя по Еконт
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        pifakiz написа:
        ivan_dmx написа:
        ако беше от Варна веднага ги лапам чесномно са красивиневярвам да си ги изданил
        Какво ти издънване!Взел съм ги на 19.12.07 година и са работили точно 5 минути, докато брат ми ми каза, че не стават за ресивъра, и има опасност да го изгоря!Понеже ресивъра е на 8 ома, а те са 4 омови!Ако искаш може да ти ге пратя по Еконт
        Колегата не се обади!Още се продават!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Цена само на двете съраунди ,заедно със стойките - 50 лв.
          Fiat Grande Punto

          Коментар


            #6
            Fiat Grande Punto

            Коментар

            Working...
            X