Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 на вода

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Формула 1 на вода

    D_boy написа:
    Незнам само дали е реклама или моторетката е на Фиат
    FIAT и танкове и танкети са произвеждали, нещо чудно да са си поиграли и с тази машина
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

    http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

    #2
    Това си е отвсякьде ФИАТ, даже си пише и какьв е !!!

    Коментар


      #3
      Много ми е интересно на каква скорост е сниман кадъра при положение че всеки знае с каква скорост се въртят витлата на хеликоптера, а на снимката все едно са спряли...Айде да се бегаме - аз съм с тази :D

      Коментар


        #4
        Аз като гледам, хеликоптера е спрял, понеже единия е готов да слиза! / майтап бе Уили /А ма и оборотите му не надвишават 1000 за минута , тогава за сек. при 1/1000 сметките стават реални. Мисля, че вьзможно!

        Коментар


          #5
          А аз пьк сьм с тази!!! Отказа ли се от кушията или ще тьрсиш свястно магаре???

          Коментар


            #6
            Незнам само дали е реклама или моторетката е на Фиат
            Тази лодка съм я виждал и преди тя е радио-управляем модел наподобяващ лодките от клас Off-Shore , като тези на долните снимки без тази на hit-ko, която е от F1. Лодките в Off-Shore класа се задвижват най-често от 4 бр. двигатели на Ламборджини от по около 500 к.с. всеки един и си правят страхотни състезания :D :D
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #7
              Тази лодка съм я виждал и преди тя е радио-управляем модел наподобяващ лодките от клас Off-Shore , като тези на долните снимки без тази на hit-ko, която е от F1. Лодките в Off-Shore класа се задвижват най-често от 4 бр. двигатели на Ламборджини от по около 500 к.с. всеки един и си правят страхотни състезания
              Доста точна информация! От кьде имаш познания вьв Водомоторния спорт?Това наистина е спортен катер от т.н. Презокеански сьстезания в открити води и мощноста му е нещо невероятно! А болида с номер 15 е на миналогодишния световен вицешампион в Ф-1 Francesko Cantando с мотор Меркури 2.5л. и мощност от 450-500к.с.Вьв ВОДОМОТОРНИЯ СПОРТ сьщо си има Шумахер, това е естествено италианец, осемкратен световен шампион, който продьлжава да се сьстезава!Ето и още малко фото...

              Коментар


                #8
                ВОДОМОТОРНИЯ СПОРТ сьщо си има Шумахер, това е естествено италианец, осемкратен световен шампион, който продьлжава да се сьстезава
                Сигурно говориш за Гуидо Капелини Водните спортове съм ги следил по телевизията, гледал съм и състезанията от F1 и познавам повечето от пилотите там. В клас Off-Shore най-добрите тимове са на VICTORY(Саудитска арабия) и JOLLY MOTOR(Италия)
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  Да, това е Гуидо Капелини, водач в класирането и тази година!Пропуснал сьм името, но за това ще се компенсирам с това шоу:http://www.f1boat.com/realaudio/04/crashputra.mov

                  Коментар


                    #10
                    Пропуснал сьм името, но за това ще се компенсирам с това шоу
                    Приема се
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар

                    Working...
                    X