Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ключа не ми отваря...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ключа не ми отваря...

    Имам 3 ключа за колата(фиат купе спортинг) единя има копче на него и би трябвало да отваря вратите автоматично от разтояние това, обаче не става.можете ли да ми кажете какъв би могьл да е проблема и евентуално как или къде да го реша.

    #2
    Купе спортинг ? - пунто или какво....Шото купе спортинг няма и коя година е ?Иначе и аз съм със пунто спортинг и нямам такива копчета по ключа (демек е поръчвано без аларма)На братчедката пунтото е с копче но не работи.Виж дали не е разкачена алармата ,на 1 познат с пунто кабрио каза ,че му е била разкачена алармата.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      опа явно от много четене за купето сам обаркал пунто естествено.ами как да проверя дали е разкачена като го копувах никои нищо не ми каза по този вапрос

      Коментар


        #4
        Ми не знам не съм запомнил къде казаха че е са ровъчкали....може при някой алармаджия да питаш...
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          ако е удобно и аз да се намеся в темата но с малко офтопик и аз на ключа имам копче за отключване обаче аларма нямам а съм виздал 1-2 пъти да премигва индикацията на таблото в произволни случаи ... и се чудя дали просто не е изключена ... може ли да ми дадете някакъв ориентир евентуално къде се намира модулът на алармата и тн.или ако някой колега има такава фабрична аларма на пунто да драсне едно лично да не омазваме темата... Благодаря предварително и се извинявам за намесата в темата на колегата
          Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

          Коментар


            #6
            при алармаджия ок.а да те питам ако няма аларма значи това копче ще се обесмисли или има начин да се варже да отваря централното

            Коментар


              #7
              Май пак алармаджията ще ти отговори И на мареа-та има копче има си и аларма но и тя не работи...Като си купихме колата имаше там 1 дето слагаше аларми сложи ни я и така....
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар

              Working...
              X