Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-кошмарното пътуване ... Казанлък - Бургас 8 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-кошмарното пътуване ... Казанлък - Бургас 8 часа

    Вчера 02.01.2008 направихме най-кошмарното пътуване до момента. Казвам направихме защото бях с жена ми и шест месечната дъщеря Вики. Тръгнахме в 11:30 от Казанлък при слаб сняг и снежна покривка не повече от 10 см. До Сливен стигнахме за 2 часа при силен страничен вятър ограничена видимост и сравнително малко снегонавявания. Не сме спирали в задръстване никъде, имаше няколко обърнати коли в канавките и няколко закъсали тира, но без километични колони и задръствания. Почистващи машини не срещнахме. В Сливен спряхме да нахраним Вики и не знам с какъв акъл продължихме. В Сливен валеше слаб снаг и по улиците имаше предимно вода и киша, по радиото говореха за посока София да се продължава през Казанлък някаквъв преобърнат тир, и не казаха нищо за посока Бургас и
    Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
    http://fiat.comnet.bg/

    #2
    Бати идиотията - човек не може вече да пътува нормално с малкото си бебе.И аз съм като теб колега с малко бебе на 8 месеца и още от миналата зима (когато жена ми беше бременна) казах, че няма да пътувам никъде в периода от декември до февруари. Който иска да идва на гости!

    Коментар

    Working...
    X