Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форуми форуми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форуми форуми...

    Форумът fiatbg.org отделен форум ли е или е същия?като съдържание гледам че е 1 към 1 с този.Между другото мисля и аз да си направя мой си Фиат клуб www.fiat-bg.info.А един приятел иска да направи fiat-bg.netНещо към интриги ли клоним, колега...поне да беше я поместил в правилният раздел, но иначе форум ще правим. Темата вероятно ще загрубее, така че ще бъде наблюдавана под око.МодерираноМодераторски екип fiat-bg.org
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    то мине не мине месец и ти все 1 и също питаш ... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=18335
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Re: Форуми форуми...

      infineon написа:
      Между другото мисля и аз да си направя мой си Фиат клуб www.fiat-bg.info.А един приятел иска да направи fiat-bg.net
      Тц, не става! Микрософт държат правата на домейна, а и от Фолксваген скоро замислят да изкупят всички акции на компанията, при което ще бъде забранен достъпът на лица набор ’87 без книжка! Според мен трябва да организирате преврат през форума на Фолксваген, след това да превземете всички немски марки и накрая изотзад да съсипете Микрософт!Пробвайте да се свържете и със съюзническите сили в Куба. За контакти - пиши ми на ЛС!

      Коментар


        #4
        Ей хора това горе на шега го казах нека модератора не се сърди.А че правя пак подобна тема - ами от тогава намерих още 3 фиат форума. то да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли.Все пак този и най хубавия нищо че чета и другите само тук се намира някой да ти помогне.А по въпроса за fiatbg.org някой ще каже ли дали е друг домейн на нашия форум или нагло са ни изкопирали?А колегата wwweb какво искаше да каже с това за 87` набор? Че аз съм тогава ама си имам книжка вече от 9 месеца.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Ей хора това горе на шега го казах нека модератора не се сърди.А че правя пак подобна тема - ами от тогава намерих още 3 фиат форума. то да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли.Все пак този и най хубавия нищо че чета и другите само тук се намира някой да ти помогне.А по въпроса за fiatbg.org някой ще каже ли дали е друг домейн на нашия форум или нагло са ни изкопирали?А колегата wwweb какво искаше да каже с това за 87` набор? Че аз съм тогава ама си имам книжка вече от 9 месеца.
          Форуми,форуми остава да прецениш сам къде има полено за теб инфо.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            А по въпроса за fiatbg.org някой ще каже ли дали е друг домейн на нашия форум или нагло са ни изкопирали?А колегата wwweb какво искаше да каже с това за 87` набор? Че аз съм тогава ама си имам книжка вече от 9 месеца.
            Колегата wwweb какво е искал да ти каже не знам. Кой е твоят форум и кой кого е копирал ти изобщо не си наясно!? Ти откога си в тоя форум, та го наричаш "нашия" форум? Цитираният от теб форум ползва базата на fiat-bg.cоm/forum

            Коментар


              #7
              @infineon, кога не си получил помощ от нас? Мисля че имам право на разумен отговор от твоя страна!
              3.0CRD

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Има цял раздел по случая, "Размисли и страсти".Мисля че интригата е излишна, заключвам темата.Който иска да ми пише лично, ще обясня как стоят нещата.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X