Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инжекционна помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инжекционна помпа

    Купувам инжекционна помпа комплект със сондата за ниво на бензина за Темпра 1.8 и.е.
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    Нова или втора употреба тьрсиш?

    Коментар


      #3
      Втора употреба-новата е над 200 лв. ,а заедно със сондата си е сериозна сума
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        ах леле !!!!

        lu40 написа:
        Къде може да се намери помпа на тази цена?Защото навсякъде ми предлагат от 200 нагоре!Но съм напълно съгласен с теб,че е много неприятно да си до лактите в бензин и други мръсотии
        В ТиН Кар на Оборище бензиновата помпа струва 110лв . а бензиномер нямат !!!!Информацията е от Днес

        Коментар


          #5
          Имам такава помпа - само помпа без другите чаркове, пробвана на Темпра 2.0 и работи. Втора ръка е. Давам я за 60 лв., но е добре да се монтира да се види дали ще тръгне, за да няма проблеми после.В момента карам с друга подобна помпа - втора употреба и трябва да знаете, че налягането е на границата и понякога не стига дебит. Но понеже съм на газ и рядко ми трябва за бензин, си я държа така.Помпите втора употреба имат още един недостатък - понякога просто не завъртат. Нещо се зацикля в тях и просто не въртят. Ако я свалиш и я чукнеш само леко, се оправя. Същото може да стане и ако разклатиш мощно колата - така че да се разклати и помпата.Изобщо помпата втора употреба си е известна емоция. Тази, която предлагам, я смених, защото мислех, че е повредена. Тя си работеше по добре от "новата" сега. Но просто спря да върти. Като я свалих и сложих новата - и тя заби. Накрая се оказа една много изненадваща повреда - в бензина нали има вода. И на големия студ през зимата тя замръзва и блокира помпата. Няма палене. Като я свалих и промих, и като сипах малко спирт в резервоара - да разреди водата, всичко стана ОК. Сега имам една излишна помпа, която върти като зверче.Но все пак, втората ръка си е емоция, ако ще да ти попадне и най-доброто възможно.За контакти: komentari@mail.bgПитай и Митко - той ме познава и е в течение на почти всички мои ремонти.
          Добри Божилов
          www.komentari.com

          Коментар

          Working...
          X