Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ford Granada 2.0 4 цил.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ford Granada 2.0 4 цил.

    Данни за Кораба РадецкиДата на производство - март 1984 г.Тип двигател - Бензинов 2 литра 4 цил.Мощност (к.с.) - 105 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ЛимузинаПробег - 350 000 км.Цвят - Светло синОсобености:4(5) ВратиГазова уредбаЕл. СтъклаЗастраховкаМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеДопълнителна информация:Продава се на части, при интерес може и цял. Автомобилът е изправен и в движение, всички такси са платени, документите са изрядни. Има платена ГО до 3.01.08. Задни газови амортисьори (оригинални) Скоростната кутия и двигателя са индентични с тези на Форд Транзит. Към колата има и допълнително части. За повече инфо на мейл asens@abv. bgПродавач:Регион: Софиятел.: 0885202603
    Fiat Ducato 2.5D
    Lancia Kappa 2.4TDS

    #2
    UP
    Fiat Ducato 2.5D
    Lancia Kappa 2.4TDS

    Коментар


      #3
      Направо паднах от стола....Такъв кораб не съм виждал в движение от поне 10 години.Навремето дядото е подарил същия форд...само,че комби,червен и с 2 и нещо мотор на нашите по случай сватбата.Много ли е изгнило това нещо и каква му е цената?

      Коментар


        #4
        Ехе, този динозавър почти няма живи връстници, да не говорим че се знаем хората със старите и стойностни Фордове.Нещото въобще не е много изнило. Пода е здрав като под на МТЛБ, рогове, магарета- всичко е отлично.Ръжди и малко гнилоч(2-3 перфорации по преден десен калник, по ръба под капака- вижда се при отворен капак, и на преден ляв калник на мястото на антената, но е закърпено и боядисано).Ръжди има и по предния ръб на капака на двигателя, задните калници в областта на веждите- може да има и загнило, но няма нарушена цялост на панела. Перфорация има до гърловината на резервара - колкото да си мушне човек пръста, но се вижда само като се отвори страничната декоративна капачка. Рогчетата на броните са поразпукани, но подлежат на ремонт, всички са налични.Седалките са изключително запазени, поради факта че от както е внесена в БГ в зората на демокрацията е карана с оригинални калъвки- наистина мн са качествени. Само шофиорската седалка има протрито на единия хълбок, не от дрехи, а от пищов, но като баща ми ми я отсъпи, седнах и оправих протритото на шевната машина- стана прилично.За цената - предпочитам ти да предложиш. Ако имаш интерес, ела огледай я. Който я вземе цяла, му давам всичко, което ми се намира в гаража за нея - ново странично огледало, нов десен стоп, 2-ри модел чисто нови тасове (едни по-малки от сегашните, накрайник за рейка, един касетофон сони с панел, десен фар, още джанти с некви галоши на тях(по в между другото колата си има гуми-не са от най-зимните, ама имат доста хляб) и некви други работи.
        Fiat Ducato 2.5D
        Lancia Kappa 2.4TDS

        Коментар


          #5
          Надали точно аз съм човека,дето може да поддържа такава реликва.Имам един познат,дето възстановява подобни ретро коли...ще му препратя обявата,може да се заинтересува.Аз питах само от любопитство.

          Коментар


            #6
            800 лв за цялата кола без липси по нея!!!
            Fiat Ducato 2.5D
            Lancia Kappa 2.4TDS

            Коментар


              #7
              UP
              Fiat Ducato 2.5D
              Lancia Kappa 2.4TDS

              Коментар

              Working...
              X