Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто турбо дизелче 95 годинка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто турбо дизелче 95 годинка

    Колеги,инцидентно се сдобих с едно животнУ което трябва да продам поради НЕнуждата от две Фиатки!Колицата е бяла на цвят,в ОТЛИЧНО оптично състояние като се изключи леката вдлъбнатина на вратата на шофьора която е с димаетър 5-6 см,почти незабелижима ако не ви насоча да погледнете там.Колата е с някаква синьо-лилава тапицерия която също е в ОТЛИЧНО състояние!Да не пропусна да отбележа че животнотУ няма грам ръжда!!!Някой доста я е поддържал,колата е карана в Италия,но аз я закупих в Германия.Дизелка е,турбо дизелче се води,мисля 1,4 със 75 кончета-вихрогончета или нещо от сорта.Има ли ел.стъкла и ел.огледала - РАБОТЕЩИ!НЯМА климатик,климатроник и там каквото и да било олхаждащо устройство Има 4 гуми Мишелинки,но нензнам дали са зимни или не,сигурно е обаче че гумите са в доста добро състояние и мисля,че един сезон спокойно ще си изкарате с тях.Колицата си имаше и 4 здрави тазчета ама оня дето и я кара до Бг им е видял сметката за да я вържа за автовоза Колата ИМА следните забалежки:1.централното има нужда от ремонт,заключва само от към вратата на шофьора.2.не е сигурно дали стартера е повредене или акумулатора е за смяна или зареждане,но колата запали като и подадохме ток от моята и мотора мърка като прилично нахранена и излегнала се до камината МАЦА !!!Според този дето я кара...двигателя е ПЕРФЕКТЕН !!!Аз не разбирам и не смея да кажа каквото и да било,на мен звука от него ми звучи добре като за дизел.Колата преди месец съм я палила и подкарвала,държи се отлично и всички осветителни тела ,мигачи и т.н. си работят.Друга забележка е това че при отваряне капака на багажника амортисьорчетата малко не държат и той бавно се спуска надолу.Според мен това е една доста добра кола за това,че е 12 почти 13 годишна е перфектна .Ако някой се интересува от нея,може да ми се обади на следният номер:0897 305 205Или на лични!Цената е по договаряне и се коментира след оглед на колата от евентуален клиент!
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    #2
    Их тез снимки ве мнооо ви мъчат или забравяте за тях като си пускате обявите.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Их тез снимки ве мнооо ви мъчат или забравяте за тях като си пускате обявите.
      Обещавам УТРЕ!Сега е тъмно...но дори и от утрешните снимки ще си проличи каква мързелана съм защото не успях да намеря време да го измия и е леко мръчничък тоз наш Фичо,ама е в отлично състояние и под прахта пак си личи
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        Bella написа:
        Tornado написа:
        Их тез снимки ве мнооо ви мъчат или забравяте за тях като си пускате обявите.
        Обещавам УТРЕ!Сега е тъмно...но дори и от утрешните снимки ще си проличи каква мързелана съм защото не успях да намеря време да го измия и е леко мръчничък тоз наш Фичо,ама е в отлично състояние и под прахта пак си личи
        Утре т.е догодина много далечко е не мислиш ли
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          с ръчни или автоматични скорости е?пиши поне ориентировъчна цена

          Коментар


            #6
            u_bo написа:
            с ръчни или автоматични скорости е?пиши поне ориентировъчна цена
            С ръчни... окончателната цената както казах само след оглед и подлежи на коментар...но за да бъда малко по - точна давам ориентировъчна 3 200 - 3 300 лв.
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #7
              Колко врати е?
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар


                #8
                TIP написа:
                Колко врати е?
                С 5 врати е колицата и чака някой да я купи за да освободи място пред къщата за лимузината дето ще си купя с паричките изкарани от нея и спестяванията от банички
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #9
                  Ето че се наканих да направя няколко снимки на змея...та бил той и непочистен от сняг и прах...зима е все пак...не ми се занимаваше с миене на кола в този студ.От снимките смятам,че си личи много добре състоянието на колата.....ЛИПСВА каквато и да било ражда!!!Колата е в отлично състояние и МЪРКА като коте след като и заредихме акумулатора.
                  Прикачени файлове
                  НЕ на безразсъдното шофиране!

                  Коментар


                    #10
                    и още
                    Прикачени файлове
                    НЕ на безразсъдното шофиране!

                    Коментар


                      #11
                      .
                      Прикачени файлове
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар


                        #12
                        ...
                        Прикачени файлове
                        НЕ на безразсъдното шофиране!

                        Коментар


                          #13
                          ...
                          Прикачени файлове
                          НЕ на безразсъдното шофиране!

                          Коментар


                            #14
                            ...
                            Прикачени файлове
                            НЕ на безразсъдното шофиране!

                            Коментар


                              #15
                              Ех, ех, от тези умалителни думички за това ПУНТЕНЦЕ, чак мед взе да ми капе....ш’съ захаросаме бре Bella! Пък и то едно такова беличко!Както казваше добрата ми стара баба, мир на праха и.... " Заеби Жозеф"! Искрено съжалявам за откровения ОФФТОПИК!... Заеби!
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар

                              Working...
                              X