Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sony Ericsson K310i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sony Ericsson K310i

    Продавам Sony Ericsson K310i втора ръка цена 70лв.Модел 2006Мрежа GSM 900/1800/1900Батерия Li-Poll - mAhВреме на разговор 7 ч.Време на готовност 360 ч.Резолюция 128 x 160 пикселаЦветове 65KТип на дисплея UBCTегло 82 гр.Размери 44 x 101 x 17 mmПамет 15 mbВградена камера VGAМатрица на камерата CMOSMP3 плеърЗапис на видео/аудиоСменяеми панелиHTML браузър (Access NetFront), Macromedia Flash Lite, редактор на изображенияПриемане/изпращане на SMSПриемане на лого на оператора през SMSEMSMMSПредсказващо въвеждане на текст T9WAP 2.0Вграден модемИнфрачервен портGPRSHSCSDXHTMLUSBПолучаване/изпращане на e-mailMobile JavaПолифонични мелодииТоналност на полифониите 40Композитор на мелодииВибрацияМP3 за входящо позвъняванеГласово набиранеГласови командиГласови бележкиРазговор от разстояниеЧасовникБудилникКалкулаторКонвертор на валутиОрганайзерКалендарХронометърСкрийн сейвърИгри
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    В какво състояние е? Снимки?От Стара Загора ли си?

    Коментар


      #3
      KillingSpree написа:
      В какво състояние е? Снимки?От Стара Загора ли си?
      много е запазен(все пак беше на приятелката ми), от Стара Загора съм
      Прикачени файлове
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          От мен имаш 50лв

          Коментар


            #6
            дай 60 и стискаме ръцете
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              50лв когато решиш

              Коментар


                #8
                Жена ми много хареса покривката
                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                Коментар

                Working...
                X