Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добър магазин за Фиат в Пловдив?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добър магазин за Фиат в Пловдив?

    Кажете някой добър магазин за Фиат в Пловдив, че нещо не мога да намеря...
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Re: Добър магазин за Фиат в Пловдив?

    johnfound написа:
    Кажете някой добър магазин за Фиат в Пловдив, че нещо не мога да намеря...
    ами то няма как ще намериш , от 5 год карам фиат и не съм намерил читав магазин , от един вземеш едно от друг друго и така обикаляне му е майката
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Добър магазин за Фиат в Пловдив?

      Mitko написа:
      Кажи какво търсиш. Ако трябва да помагаме.
      Ами нищо конкретни и цяла купчина неща... Въпроса е, че ритмото, което купих наскоро има нужда от маса оправяне тук и там. Нищо кой знае колко сериозно, но пък дразни. Например няма дръжки на вратите отвътре, а се отваря с тел, изкаран от тапицерията, в двигателя има някои напукани маркучи за смяна, по скоростите има разни шарнирчета за смяна също... тампончета, гумички, такива работи.Та ако възникне нещо супер дефицитно ще викам за помощ разбира се, но добре си е човек да има под ръка магазин...
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        колеги, трябват ми нови носачи и ме интересува ако може да ме насочите за добър магазин в пловдив за авточасти за фиат, и ако някои знае горе долу с ква цена е целия носач с всичко + смяна в сервиз
        FIAT
        Tempra 1.6 i.e cat

        Коментар


          #5
          Моторче за предни чистачки

          Punto 55SЗдравейте, изгоря ми моторчето на предните чистачки. Може ли някой да даде идея от къдемога да намеря ново, в краен случай втора употреба.Благодаря!

          Коментар


            #6
            Punto 55S Здравейте, изгоря ми моторчето на предните чистачки. Може ли някой да даде идея от къде мога да намеря ново, в краен случай втора употреба. Благодаря!
            Виж на автоморгата на тел: 966 669

            Коментар


              #7
              В Пловдив на пещерско шосе е сервиза на ФИАТ там има и магазин за части . Но малко им нямам вяра да ви кажа.

              Коментар


                #8
                може ли някой да ми разясни вапроса относно маслата Selenia turbo diesel . значи , имали 5 литрова метална опаковка такова масло /оригинално естествено/ щото в един магазин за масла в Пловдив дълго и широко ми обясняваха че такава опаковка няма /5 л/ имало само 1 и 2 л опаковки ,само те били оригинални . А аз сам вземал от сервиза на Фиат 5 л Selenia td кво ще кажете? някои лъже май а...

                Коментар


                  #9
                  Такава 5-литрова оригинална опаковка има! Ето и повече инфо за това перфектно масло: http://www.flselenia.com

                  Коментар


                    #10
                    аз търся в цял Пловдив по магазини и морги термостат за темпра 2.0 бензин и не мога да намеря,а през зимата без отопление е ужас.моля ако някои има инфо да ми пише на Е-мail mary_jane5@abv.bg или във форума.

                    Коментар


                      #11
                      miki написа:
                      аз търся в цял Пловдив по магазини и морги термостат за темпра 2.0 бензин и не мога да намеря,а през зимата без отопление е ужас.моля ако някои има инфо да ми пише на Е-мail mary_jane5@abv.bg или във форума.
                      виж на бул Васил априлов преди кръговото на ВМИ или срещу военна болница ъгловото магазинче фиат рено пежо
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        эдр

                        КОлЕГИ ПОмАГАИТЕ ТрЯбва ми предна броня эа мареа с дупки эа халогени энаете ли дали има някаде иэ пловдиви эа какви пари става вапрос
                        BMW E39 2.5I
                        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                        Коментар

                        Working...
                        X