Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение:....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение:....

    За да няма такива теми където този и онзи само се заяждат предлагам да се направи една важна тема точно за такива спорове.Пример : Булдог предизвиква Благун, вторият се съгласява и се записват за Италфеста да се пускат двамата.И така ще се прави списък и като дойде Италфеста ще се види от всички и ще се публикуват резултатите, защото иначе едва ли някой ще тръгне 200 км. примерно само за да се дърпа с друг.Ако идеята ми ви се струва добра или имате други предложения казвайте ги.И да няма съгласен съм ама в последния момент изникна нещо супер спешно и не можах да дойда............ :D

    #2
    Re: предложение

    lubobg написа:
    За да няма такива теми където този и онзи само се заяждат предлагам да се направи една важна тема точно за такива спорове.Пример : Булдог предизвиква Благун ,вторият се съгласява и се записват за Италфеста да се пускат двамата.И така ще се прави списък и като дойде Италфеста ще се види от всички и ще се побликуват резултатите,защото иначе едва ли някой ще тръгне 200км. примерно само за да се дърпа с друг.Ако идеята ми ви се струва добра или имате други предложения казвайте ги.И да няма съгласен съм ама в последния момент изникна нещо супер спешно и не можах да дойда............ :D
    Аз съм съгласен!Ние от София си ги мерим на Бояна!Никога не съм се крил или не ме е било страх да се пускам с някого - за справка ОМВ Бояна - шестаци, петаци, осмаци....там съм! Не казвам, че карам самолет, но знам кое как върви и който иска да заповяда И за колегата Булдог няма смисъл да говорим, той е тук за да дразни само, никога няма да смее да се пусне, защото единственото нещо, за което знае, че ще победи е големия разход .. Лелееее как започнах темата само :D
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      За какво да чакаме една година и да бием 200км за да си мерим пишките..на ОМВ Бояна си е играта...и аз съм там само да зачистят околовръстното
      Punto HGT - total
      Punto 1.2 16v Sporting - total
      Punto 1.2 - alive
      Toyota celica t23

      Коментар


        #4
        Бройте още едно ХГТ! Само да се оправи времето че сега като дигна повече от 2000 оборота и колата почва да върти дупе като кючекчиня! :D :D :D
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5
          zarcov написа:
          Бройте още едно ХГТ! Само да се оправи времето че сега като дигна повече от 2000 оборота и колата почва да върти дупе като кючекчиня! :D :D :D
          Абе Зарко, ти разбра ли къде се намира Бояна вече.... Обещал си ми нещо
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Само да се оправи времето, помня какво съм обещал!
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              При мен трудно хваща пътя в това време.И спортното окачване пре прецаква още повече.Подбираммаршрута внимателно и пътувам с гребло отзад за всеки случай.Не ми се е налагало да го ползвам досега де.Иначе БЛАГУН-а много си е повярвал май.Не иска да признае че е сбъркал модела!Между другото след някой месец мисля да продавам БРАВО-то ако има заинтересовани да свиркат
              Bravo 2.0 20V
              Tipo 2.0 16V SediciValvole

              Коментар


                #8
                Покер играете ли
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  BULLDOG написа:
                  При мен трудно хваща пътя в това време.И спортното окачване пре прецаква още повече.Подбираммаршрута внимателно и пътувам с гребло отзад за всеки случай.Не ми се е налагало да го ползвам досега де.Иначе БЛАГУН-а много си е повярвал май.Не иска да признае че е сбъркал модела!Между другото след някой месец мисля да продавам БРАВО-то ако има заинтересовани да свиркат
                  Добре де, аз съм си повярвал много, но защо биеш отбой. Айде ако си решил да продадеш колата, за да не се пуснеш с мен и да се срамиш, по-добре да отложим гонката.. И се обоснови, защо съм сбъркал модела
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    zarcov написа:
                    Само да се оправи времето, помня какво съм обещал!
                    замисли се да си купиш хубави зимни гуми...колата с този диференциал е нещо страшно..няма затъване..в големия сняг до алеко се качвах без грам проблеми...много приятна изненада е..все пак няма да е зле да се появи едно ХГТ 4x4
                    Punto HGT - total
                    Punto 1.2 16v Sporting - total
                    Punto 1.2 - alive
                    Toyota celica t23

                    Коментар


                      #11
                      За следващата зима ще съм с 4 чисто нови зимни гуми А иначе се интересувах кокло пари ще струва да сложа 4х4 казаха ми че трябва да изрежа доста ламарини и няма да ми излезе евтино!
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #12
                        zarcov написа:
                        За следващата зима ще съм с 4 чисто нови зимни гуми А иначе се интересувах кокло пари ще струва да сложа 4х4 казаха ми че трябва да изрежа доста ламарини и няма да ми излезе евтино!
                        4х4 съвсем полудя ,догодина сигурно ще искаш да може вертикално да излита
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          tomazo написа:
                          zarcov написа:
                          За следващата зима ще съм с 4 чисто нови зимни гуми А иначе се интересувах кокло пари ще струва да сложа 4х4 казаха ми че трябва да изрежа доста ламарини и няма да ми излезе евтино!
                          4х4 съвсем полудя ,догодина сигурно ще искаш да може вертикално да излита
                          Аз ако имах пари сигурно и това щях да направя, но поради липсата няма да наливим парички в колата защото и така е супер!
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #14
                            blagun написа:
                            BULLDOG написа:
                            При мен трудно хваща пътя в това време.И спортното окачване пре прецаква още повече.Подбираммаршрута внимателно и пътувам с гребло отзад за всеки случай.Не ми се е налагало да го ползвам досега де.Иначе БЛАГУН-а много си е повярвал май.Не иска да признае че е сбъркал модела!Между другото след някой месец мисля да продавам БРАВО-то ако има заинтересовани да свиркат
                            Добре де, аз съм си повярвал много, но защо биеш отбой. Айде ако си решил да продадеш колата, за да не се пуснеш с мен и да се срамиш, по-добре да отложим гонката.. И се обоснови, защо съм сбъркал модела
                            Сбъркал си си защото върви по малко от Браво и е по кофти за поддръжка.Има фасон само.Като изключим посуканите шоферски седалки.
                            Bravo 2.0 20V
                            Tipo 2.0 16V SediciValvole

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X