Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.4 12V vs Golf III 1.8 mono vs Audi 80 1.9tdi

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.4 12V vs Golf III 1.8 mono vs Audi 80 1.9tdi

    Здравейте аз съм с Fiat Bravo 1.4 12V AA ( 80k.c )как мислите ще успея ли да ги бия тези 2мата хубавци Golf III 1.8 monoAudi 80 1.9tdi

    #2
    не се надъхваи много, защото голфа е почти с 2 сек по-бърз до 100км от твоето браво!
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Ауди-то на по-дълга дистанция ше ви глътне и двамата , а ти не печелиш на нито едно залагане...На старт ше си втори (евентуално) , а във всички други замервания ще си последен Виж , ако браво-то ти беше като на колегата от горе...можеше на 400 м да успееш да се включиш.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Така да кажа този с голф-а на 100метра оня ден се пробвахме и го бих па незнам

        Коментар


          #5
          vrexcellent написа:
          Така да кажа този с голф-а на 100метра оня ден се пробвахме и го бих па незнам
          Може да ти е пуснал фандък за да може после да ти вземат парите. Ти не си им в класа бе пич , ако искат да е вързано - не се хващай!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Един приятел с Голф 2 карбуратор 1.6 75 коня дърпа браво 1.4 12V.
            nikki_sixx написа:
            .....Виж , ако браво-то ти беше като на колегата от горе...можеше на 400 м да успееш да се включиш.
            На мен ми са струва, че с 1.6 16V на каквото и да е растояние голфа и аудито нямат шанс.
            BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              че то такъв мотор има ли голфа 75 коньовия май е 1.6 карбуратор и 1.8 моноинжекция, но не претендирам, че разбирам много от голфове просто каквото съм чул от тук и там
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Обърках се колега 1.6 75 коня е.
                BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Колеги голфа 1.8 моно има 75 коня и 90.И двата не са нищо особено от към вървеж, ама 75 коньовия е доста куц.Срещу такъв си мисля че бравото ще бие.Аудито коя година е ? колко кубика ? колко коня ?
                  VTS 16V

                  Коментар


                    #10
                    Re: Fiat Bravo 1.4 12V vs Golf III 1.8 mono vs Audi 80 1.9td

                    vrexcellent написа:
                    Здравейте аз съм с Fiat Bravo 1.4 12V AA ( 80k.c )как мислите ще успея ли да ги бия тези 2мата хубавци Golf III 1.8 monoAudi 80 1.9tdi
                    Направо си си трети колега при всички положения! :D Кофти е да го кажа ама е истина!Все пак всичко зависи от задкормилното устройство!!! :D Според мен Аудито ще ви скъса и двамата!Карал съм такова - печка ,ама много добре дърпа!
                    Fiat Grande Punto

                    Коментар


                      #11
                      То от задкормилното устройство зависи, ама като му е слаба талигата - на Шумахер преди две години като му беше слаба колата, наблюдаваше състезанията отблизо. Това Ауди наистина много върви - на магистралата 170 сме вдигали с шурея, той караше и понеже колата е на дядо му, изобщо не усетихме кога сме набрали такава скорост. После с Голфа на връщане - 1,6 моно, ако не се лъжа, трудно му удържахме на темпото.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        sugarboy написа:
                        То от задкормилното устройство зависи, ама като му е слаба талигата - на Шумахер преди две години като му беше слаба колата, наблюдаваше състезанията отблизо. Това Ауди наистина много върви - на магистралата 170 сме вдигали с шурея, той караше и понеже колата е на дядо му, изобщо не усетихме кога сме набрали такава скорост. После с Голфа на връщане - 1,6 моно, ако не се лъжа, трудно му удържахме на темпото.
                        Прав си естествено, че зависи много и от колата/да не кажа най-много/!Ама в случая имаме почти равностойни като мощност коли, и водача има много голям принос! :D
                        Fiat Grande Punto

                        Коментар


                          #13
                          под километър голфа, че ги скине и двамата, а бравото ще е последно
                          fiat coupe 1.8 16v

                          Коментар


                            #14
                            Ммм с 1.4 ДВГ Бравичката е много мудничка!На малко коли може да се опъне!Бравото е по леко, но пак си мисля че няма да е съществена разликата!
                            Lancia Lybra 2,4JTD '03
                            Фиат Браво 1.9TD75 '97
                            Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                            Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                            Коментар

                            Working...
                            X