Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

    в момента има 40 литра газ вътре - БОНУС !!цена 70 лв.ако се вземе комплект с- изпарител REG - сменени всички мембрани преди 5 месеца (40 лв.) == ПРОДАДЕН е изпарителя- газов клапан Lovato (15 лв.)( Цена за всичко - 110 лв.) за двете комплект цена 80 лв.всичко е тествано и работи.3 days money back guarantee !!!Пловдив

    #2
    Бутилката има ли паспорт и на колко години е?Какви са и размерите и можеш ли да бичнеш една снимка.Аз съм с 60литрова италианска и ми е за смяна - нямам никакви документи чакам всекимомент да ме пипнат, а бутилката ми е на 9 години и не си струва да я давам на рентген - така или иначе като стане на 10 години няма право да я ползвам повече независимо от състоянието и.Та затова трабва да я сменя - ако ми пасва като рамери - ще направим сделка.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Каде ги побирате тез бутилки по 60л незнам Моята е 25л и ми се струва голяма
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        kantarev написа:
        Каде ги побирате тез бутилки по 60л незнам Моята е 25л и ми се струва голяма
        Не е голяма бутилката - багажника ти е малък...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Yavor написа:
          Бутилката има ли паспорт и на колко години е?Какви са и размерите и можеш ли да бичнеш една снимка.Аз съм с 60литрова италианска и ми е за смяна - нямам никакви документи чакам всекимомент да ме пипнат, а бутилката ми е на 9 години и не си струва да я давам на рентген - така или иначе като стане на 10 години няма право да я ползвам повече независимо от състоянието и.Та затова трабва да я сменя - ако ми пасва като рамери - ще направим сделка.
          има паспорт . на 12 години е.като минеш ренген можеш да я ползваш още 10 години, независимо моята или твоята размерите не ги знам - но съм виждал само един размер българска , 60 л .

          Коментар


            #6
            Яворе бутилките на газта имат срок на годност 40 г. след това ги пробиват и ...........

            Коментар


              #7
              Значи ще си давам моята на рентген, ако се окаже по скъп от нова бутилка - ще си взема нова подходяща.Единственото ми опасение е че ако сменя бутилката, може да не успеем да присадим електронния нивомер, което ще е много жалко.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Yavor написа:
                Значи ще си давам моята на рентген, ако се окаже по скъп от нова бутилка - ще си взема нова подходяща.Единственото ми опасение е че ако сменя бутилката, може да не успеем да присадим електронния нивомер, което ще е много жалко.
                доста по-евтин е рентгена от новата бутилка. около 20 лв. е в Пловдив.а електронния ми нивомер на другата ми бутилка е меко казано неточен. или показва пълно догоре и след като падне малко нивото, започва да показва напълно празно

                Коментар


                  #9
                  Ааа, моя електронен нивомер си е добре- показва пълно доато изгоря около 15 литра, после точките му падап през 10 литра и като започне дамига значи имам още 10 литра - аз затова си го харесвам. Не е супер точни, ама и бензиномера не е. Поне е постоянен - вина ги по един и същначин се държи и като му свикнеш знаеш какво да очакваш. Даже груба засечка мога да си правя на разхода по него...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

                    Българска бутилка ВМЗ 60 литрова -в момента има 40 литра газ вътре - БОНУС !! - цена 70 лв.ако се вземе комплект с- газов клапан Lovato (15 лв.)Цена за двете - 80 лв.всичко е тествано и работи.3 days money back guarantee !!!Пловдиведит:ПРОДАДЕН ( - изпарител REG - сменени всички мембрани преди 5 месеца (40 лв.) )

                    Коментар


                      #11
                      Re: Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

                      Нови цени:Българска бутилка ВМЗ 60 литрова -в момента има 40 литра газ вътре - БОНУС !! - цена 55 лв.ако се вземе комплект сгазов клапан Lovato (15 лв.)Цена за двете - 65 лв.всичко е тествано и работи.3 days money back guarantee !!!Пловдив

                      Коментар


                        #12
                        Re: Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

                        Нови цени:Българска бутилка ВМЗ 60 литрова -в момента има 40 литра газ вътре - БОНУС !! - цена 35 лв.ако се вземе комплект сгазов клапан Lovato за 10 лвЦена за двете - 40 лв.всичко е тествано и работи.3 days money back guarantee !!!Пловдив

                        Коментар


                          #13
                          дай неква снимка на бутилкатаи ме интересува бачка ли коректно нивомера ?
                          http://karate-bg.com
                          Пътна помощ в София

                          Коментар


                            #14
                            Funakoshi написа:
                            дай неква снимка на бутилкатаи ме интересува бачка ли коректно нивомера ?
                            ти ме уби с тая снимка по цвят ли ще я харесваш? българските бутилки от 60 л. са само един вид .дълга и синя.не мога да кача снимки.нивомера показва като е пълна. но не е точен.

                            Коментар


                              #15
                              Re: Продавам българска бутилка за АГУ - 60 литра

                              Нови цени:Българска бутилка ВМЗ 60 литрова -в момента има 40 литра газ вътре - БОНУС !! - цена 30 лв.ако се вземе комплект сгазов клапан Lovato за 8 лвЦена за двете - 35 лв.всичко е тествано и работи.3 days money back guarantee !!!Пловдив

                              Коментар

                              Working...
                              X