Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части от седичи - ОФЕРТА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части от седичи - ОФЕРТА

    Продавам части за Типо 2000 16V / седичи / Имам ляв калник, предни макферсони комплект, радиаторна маска, стъпково моторче, хидравлична рейка, челно стъкло, всички врати, парно, таван с шибедах, газова бутилка, колани, кори на вратите, ЕКУ, 5та врата със спойлер, комплект заден мост / с дискове, спирачни апарати, лагер-главина, пружини и амортисьори / Километражното табло / аналогово е / Останали са и още някой дреболии и пластмаски. Цените утре и другиден са супер тънки щото много съм го закъсал покрай тия празници тел.: 0889/297-358 Колата се намира ето тук : http://bgmaps.com/map.asp?sid=22d606...Name=&oType=49

    #2
    Джантите продаде ли ги
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      интересуваме имаш ли пластмасовите прагове и ако може снимка на тях и на споилерчето на 5-тата врата
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        soulkeeper написа:
        интересуваме имаш ли пластмасовите прагове и ако може снимка на тях и на споилерчето на 5-тата врата
        Няма ги
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Джантите са продадени, праговете са занитени ако някой има желание да си ги свали ще му ги дам за 30 лв двата. Спойлера също седи - 50 лв. 80 със цялата врата Весели празници !

          Коментар


            #6
            Disturbed написа:
            Джантите са продадени, праговете са занитени ако някой има желание да си ги свали ще му ги дам за 30 лв двата. Спойлера също седи - 50 лв. 80 със цялата врата Весели празници !
            пластмасовете прагове ли са?
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              soulkeeper написа:
              Disturbed написа:
              Джантите са продадени, праговете са занитени ако някой има желание да си ги свали ще му ги дам за 30 лв двата. Спойлера също седи - 50 лв. 80 със цялата врата Весели празници !
              пластмасовете прагове ли са?
              пластмасове са да потърси в старата тема, снимал съм ги и виж дали ще ти свършат работа, защото пича дето купи волана каза, че не са оригиналните на седичи

              Коментар


                #8
                Колега виж си личните съобщения!За едното ти написа тук в темата, но ме интересуват и други неща.Поздрави!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  всички са получили оферта. Ако ви трябва друго пишете

                  Коментар


                    #10
                    Re: Части от седичи - ОФЕРТА

                    Disturbed написа:
                    Продавам части за Типо 2000 16V / седичи / Имам ляв калник, предни макферсони комплект, радиаторна маска, стъпково моторче, хидравлична рейка, челно стъкло, всички врати, парно, таван с шибедах, газова бутилка, колани, кори на вратите, ЕКУ, 5та врата със спойлер, комплект заден мост / с дискове, спирачни апарати, лагер-главина, пружини и амортисьори / Километражното табло / аналогово е /
                    Дай цени на:-предно стъкло-радиаторна маска (ако е оригинална седичи)-кори на вратите (ако са с ел стъкла) -ЕКУ10x :P

                    Коментар


                      #11
                      А двигател няма ли?
                      Lancia Dedra Integrale 2000 turbo,170hp, 835A8000,VIN: ZLA83500000177028, 1991г.

                      Коментар


                        #12
                        villy написа:
                        А двигател няма ли?
                        цял не, някой друг чарколяк, но мисля че тези неща които ти трябват от двг ги няма ..

                        Коментар


                          #13
                          колега какво стана с праговете сотят ли да търся ли някой да ги свали ?
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            soulkeeper написа:
                            колега какво стана с праговете сотят ли да търся ли някой да ги свали ?
                            казах ти 10 пъти - седят, ела няма проблем. Момчето което взе момо волана обаче каза, че това не са оригинални на седичи ! Аз не знам как трябва да изглеждат. В предната тема има снимки, виж ги, ако мислиш че ще те устроят - обявих ти тънка цена, ела и ги вземи

                            Коментар


                              #15
                              абе линка нещо не бачка къде са намира колата точно
                              FIAT - TIPO 2.0i.е

                              Коментар

                              Working...
                              X