Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теоретично - Bravo JTD с/у 206 2.0 HDI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теоретично - Bravo JTD с/у 206 2.0 HDI

    Колеги, интересно ми е какво мислите по въпроса? FIAT BRAVO 1.9 JTD с/у Пежо 206 2.0 HDI, на 400 метра?Понеже снаха ми кара такова, и аз като го карах ми се стори че върви доста. Сега ми се спи, ама утре ще поровя за разни данни.В общи линии JTD - 200 нютонметра, 105 к.с., ускорение - утре ще видя, тежест на купето -утре ще я видя, предавките са горе долу 3.9 / 2.2 / 1.44 / 1.02 / главна предавка - 3.052.0 HDI - 205 нютонметра, 90 к.с., ускорение - утре, тежест - утре, предавките май са малко по-дълги, утре ще ги видя точно, главната е към 3.5.При максимално изравнени други условия - пълен резервоар, еднакво гориво, еднакви гуми, как мислите?Според мен 206 ще дръпне в началото но после ще изгуби.

    #2
    Бравото бие с доста Пежото!Время разгона (0-100 км/ч) 12.6 c Максимальная скорость 180 км/ч Расход топлива на шоссе 4.1 л/100км Расход топлива в городе 6.6 л/100км Расход топлива Смешанный цикл 0 л/100км Снаряженная масса автомобиля 1070 кг Допустимая полная масса 1585 кг Размер шин 185/65 R14 Бравото!Время разгона (0-100 км/ч) 10.4 c Максимальная скорость 187 км/ч Расход топлива на шоссе 4.4 л/100км Расход топлива в городе 7.2 л/100км Расход топлива Смешанный цикл 0 л/100км Снаряженная масса автомобиля 1145 кг Допустимая полная масса 1680 кг Размер шин 185/60R14
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      но комент
      fiat coupe 1.8 16v

      Коментар


        #4
        Трябва да се пробва. Струва ми се, че пежото ако е по-назад няма да е с много.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #5
          ще го пробвам, ама ако снаха ми е на волана, мога и на 3-та да тръгна и пак ще я дръпна преди да влеза на 4-та. а нали се сещате тя как ще си даде колата на друг да я кара, а ако случайно я даде на мен, аз как ще дам моята на друг (поради липса на браво, може и брава ).....

          Коментар


            #6
            Аз имам 1.9 JTD 105к.с. , карал съм и Пежаци ( също и 206 HDI) , имах и 306 2.2D , ама не мисля че HDI-то ще бие Бравото , напротив
            .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

            Коментар


              #7
              ...хванете и някой голф да участва , че ако загубиш (евентуално) поне ше си пред голфа
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Е да, представяш ли си верно тва пежо верно да дръпне за 400 метра... Аз като го взема, веднага ще го тествам,само да намеря колега който да се съгласи на дръпката. За спорта. Дано снаха ми никога не прочете тази тема!

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  ...хванете и някой голф да участва , че ако загубиш (евентуално) поне ше си пред голфа
                  Точно пред голфа може и да не е, еле пък и ако е ТДИ.А че ще бие пежото според мен няма спор, то е по-тежко.На ХДИ с равни кила не се знае.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    nikki_sixx написа:
                    ...хванете и някой голф да участва , че ако загубиш (евентуално) поне ше си пред голфа
                    Да хвани голф TDI да видиш кой ще е първи.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      той не е ли 130 парцала този Т червено ДИ?

                      Коментар


                        #12
                        Ако искате и едно купе 2.0 16v турбо пък да видим тогава голфа. Колеги нали говорим за коли с горе долу еднакви мощности, за какво намесвате по-мощни двигатели. Ако голфа е 100-110 коня тогава ще стане спор. Ще е интересно да се види. Оги ако не можеш да намериш някой да се дръпне с пежото, може аз да се пробвам въпреки че трябва да е някъде на много безопасно място, че не си падам много по тези изпълнения.
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #13
                          от орлов мост до алея яворов - 5-600 метра са, километър го кажи, мисля че е достатъчно, някоя късна вечер. Ама не ми дават лъвчето... А на него пък не му работи оборотомера, няма изолационни кори, и в купето се чува като локомотив, и ще трябва да потренирам малко с него, за да го усетя кога и къде трябва да му сменям скоростите. Само да ми падне....Тия дни видях че имали и 2.0 HDI 108 к.с., само че не знам на кой модел го монтират, може би на 307?

                          Коментар


                            #14
                            ogi28b написа:
                            той не е ли 130 парцала този Т червено ДИ?
                            и 116 има ,ама пак ще те бие !!!
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              е да, с над 300 нютона по метър "торкюе"... аз с мойте 200 къде съм тръгнал....

                              Коментар

                              Working...
                              X