Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индикатори на таблото ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Индикатори на таблото ...

    Това е за сега ... имам и от още няколко книжки ... но като ги открия ...........
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Допълнение ....

    за феновете на българския език ....
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Лампата е "повреди в системата за впръскване", но е 1.9 ТД 100, не е бензин. Като е студена не свети. Свети само при ниски обороти и то след като е работила дълго - например съм карал от 1/2 до 2-3-4часа

      Коментар


        #4
        Във моето уно на таблото има 3 "врътки", едната за сверяване на часовника, втората за нулиране на километража и третата като я натисна и точно до нея светва лампата дето е като () Нивото на спирачната течност в никакъв случай не ми е ниско, а за ръчната си има отделна лампа, която си е в изправност. Тази лампа () свети само докато съм натиснал "врътката". Нещо много странно ми се струва някой има ли представа за какво е това? Страх ме е да не избухне :D

        Коментар


          #5
          buXus написа:
          Във моето уно на таблото има 3 "врътки", едната за сверяване на часовника, втората за нулиране на километража и третата като я натисна и точно до нея светва лампата дето е като () Нивото на спирачната течност в никакъв случай не ми е ниско, а за ръчната си има отделна лампа, която си е в изправност. Тази лампа () свети само докато съм натиснал "врътката". Нещо много странно ми се струва някой има ли представа за какво е това? Страх ме е да не избухне :D
          тази лампа светва когато ти намалее спир течност а с тва бутонче се проверява да не би да е изгоряла крушката
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар

          Working...
          X