Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.6 16V 103 кс / Опел Астра 1.6 16V 115 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.6 16V 103 кс / Опел Астра 1.6 16V 115 к.с.

    Днес към обед, както си се прибирах от предколедното пазаруване и си се движих с 50 км/ч по един голям булевард, изненадващо гледам в огледалото някъв зад мен ми присвятка и още малко ще ме подпре отзад, дадох малко газ да се отлепя от него и той пак зад мен и светка (Трябва да отбележа, че аз се движех в лява лента, защото в дясната имаше едни камиони едно чудо И така подпрян едва ли не стигнах до близкия светофар в дясна лента, а до мен в лява лента идва астрата. Гледам кой е кара, а то се оказва един мой приятел, който не го бях виждал много време :P и решихме да се поразвъртим И така светва зелено и вкарваме първа, аз съм половин кола напред, втора - една кола напред, трета половин кола напред и четвърта аз малко понамалих, щото по-надолу обикновенно чакат в засада ченгета. Мисля ,че стана добра гонка и искам да чуя други колеги ако са имали отношения с такива астри да споделят. Астрата е тия новичките мисля 2006 г., а може и да се лъжа. Понякога обичам да се поразвъртам с по-новички колици за проверка на състоянието на моите кончета - да не са измрели няколко
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    #2
    Кой тоя булевард ?
    Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

    Коментар


      #3
      Имал съм подобно изживяване , само че с 1.8i (астра) , ама от тея около 94-96 г. Видях, че е 1.8 но незнам нищо друго за тая астра, щото докато започна да ми прави въртели на първия светофар, на втория вече бяхме успоредно един до друг (на място), а като светна зелено нещата станаха красиви... ама все пак карам дизел, да му се вади душицата това не е никак хубаво, ама кво да прайш, имаш крава пиеш мляко :D та го наказах здраво тоя "могъщ опел". Имам и много други случки - забавни :D :D :D :D :D :D
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #4
        Булеварда в Тракия от Краси до Кауфланд, не знам как се казва :D
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Според catalog.auto.ru Astra 1.6/16V e 105 к.с., а не 115
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            Ми така ми каза Сигурен ли си, че няма
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Тия булеварди из тракия много ги обичам, особено от сточна под новия надлез към Тракия
              F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

              Коментар


                #8
                kantarev написа:
                Ми така ми каза Сигурен ли си, че няма
                Може да е 115 к.с. , ако е правена някаква интервенция по мотора. Иначе според този сайт http://catalog.auto.ru/catalog/cars/opel/astra/ е 105 к.с.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар

                Working...
                X