Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Уно 45

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Уно 45

    Продавам Фиат Уно 45 коня е, незнам колко кубика.2 вратиВ добро състояние е. Нови карета и чисто нов радиатор.Двигателят е добър.забележка Феродов диск за смяна, не буксува много само на 5-та, ако му се даде повече газв начален стадий , но трябва да се смени Колата се намира в Димитровград.Цена: 400 лв.Ще гледам да пусна и снимки.Модерирано - моля, колега, използвай главни и малки букви и избягвай да използваш числа вместо букви. Модераторски екип fiat-bg.org

    #2
    Приятелю, колата в движение ли е? Пусни един телефон за връзка да ти се обадя или ми се обади на тел.: 0888/039-800.
    O.E.Motorsport

    Коментар


      #3
      oem написа:
      Приятелю, колата в движение ли е? Пусни един телефон за връзка да ти се обадя или ми се обади на тел.: 0888/039-800.
      Да, в движение е.Само проблема със съединителя, но си върви, ако се подава по-леко газ не буксува.Всичко й работи само за тази година. Данъкът не е платен /аз ще го платя/, другото там - застраховки и т.н. е от купувача.Телефонът ми е 0886/803-443 - СтанимирЩе пусна и снимки.Модераторски екип fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        stambo 8110 написа:
        oem написа:
        Приятелю, колата в движение ли е? Пусни един телефон за връзка да ти се обадя или ми се обади на тел.: 0888/039-800.
        ще пусна и снимки
        ама не знам как се качват

        Коментар


          #5
          Прати снимки и инфо за колата (година, ала бала) на dezki@abv.bg
          Fiat Ducato 2.5D
          Lancia Kappa 2.4TDS

          Коментар


            #6
            niki2572@abv.bg

            пусни ми снимки на пощата написал съм ти я в заглавието и ако ми хареса я купувам за мама,за новогодишен подарък.Скайпа ми е ni4olino1icq 443440499и ведро настроение по празниците.
            karam fiat 1992 tempra karburator
            0889340995

            Коментар


              #7
              http://picbg.netКачи ги тук и после копирай линковете към снимките.Ако не е брутално изгнил и аз се интересувам от тоя Фиат...

              Коментар


                #8
                Единствено около предните бомбета има изгнило, но се оправя лесно.

                Коментар


                  #9
                  Ако ми кажеш как лесно и ефтино да си направя и нов номер на рамата
                  cinq 16V, Delta 1 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Продадена е

                    Коментар

                    Working...
                    X