Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕЧ НА ВОДАТА ОТ КАЗАНЧЕТО НА ЧИСТАЧКИТЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТЕЧ НА ВОДАТА ОТ КАЗАНЧЕТО НА ЧИСТАЧКИТЕ

    Здравейте.Един въпрос въпреки че се отнася за Мерцедеса ми.Какви ли не начини пробвах но течността от казанчето ми изтича от отвора където вкарвам моторчето за помпата.Най отдоло на резервоарчето има отвор около 8милиметра диаметър и дълъг навътре около 2см.В тоя отвор се вкарва вретеното на помпата и от там изтича течността.Мъчих да го уплътня с силикон не стана със канаколит го залепвах пак не стана разтопявях друг вид силикон и отново пропуска.Сега мисля да си купя моторче от друг вид автомобил и да го вържа допълнително отвън но реших да ви попитам ако някой е имал подобен проблем и го е решил нека сподели опита си.С пожелание за весели коледни празници Коцев.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    #2
    Лепил съм няколко казанчета със силикон и са О.К. Има разни видове силикон - дали използваш правилния?Ако минаваш на резервния вариант - по-добре виж дали не можеш да смениш цялото казанче с помпата от друг автомобил...

    Коментар


      #3
      Силикона с който го лепих е в тубичка подобна като тази за паста за зъби.Мисля че беше към 4лв.Силикона беше кафяв на цвят и него ми го препоръча магазинера но уви.Да това също е добра идея за друго казанче с моторче.Там има достатъчно голямо место и може да се помести всякакво друго.Гледал съм няколко Мерцедеса от тоя модел и на всички беше изтекла течноста. Тъй че не си купувайте Мерцедес защото всичко друго ще ви работи ама казанчето за чистачките ще ви е празно./ последното в кръга на майтапа разбира се. /
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          На Мерцедеса няма такова гумено уплатнение.Утре ще ходя при моя майстор да ми сменя ремъка и той днес ми каза че имал такъв силикон за 12лв го е купил и него щял да го уплътни.Бил правил и на други и ставало.Ще пиша допълнително за резултата.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар

          Working...
          X