Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.2ELX 1994г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto 1.2ELX 1994г.

    Лек автомобил Fiat PuntoЦена 3600 лв.Марка: FiatМодел: PuntoДвигател: 1,2 MPI ELX 4 цилиндъра, 8 клапана.Цена: 3600 лв.Тип двигател: БензиновМощност (к.с.): 75 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория: ХечбекПробег: 140000 кмДата на производство: октомври 1994 г.Цвят: Син металикОсобености: 4(5) ВратиABSAirbagАлармаГазова уредбаЕл. СтъклаИмобилайзерЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:- Плюшен салон, ел. фарове, чупещ волан, фарове и габарити за мъгла+3-ти стоп, - Италиянска газова уредба с автоматичен ключ, с документи и регистрация.- Музика: Mp3 CD Sony (4X50W MOSFET) с 6 говорителя (Pioneer, Kenwood). Има направена инсталация за усилвател и Subwoofer (аудио кабели, управляващ и 8 mm захранващи+предпазители).- комплект 4 14" летни гуми с оригинални лети джанти Fiat- комплект 4 14" зимни гуми със стоманени джанти и тасове. 2-те гуми са на 1 сезон.- сервизна книжка за периода който е била моя. (аз съм си я водил )- ГАРАЖНА!!!, напълно обслужена. Този месец мина ГТП. Регистрирана. Сядаш и караш. С две думи колата е гледана. Перфектна работа на ГАЗ, ако някой се притеснява, върви и харчи по един и същи начин на газ и на бензин. Уредбата е настроена много добре. Малка евтина кола, с евтина поддръжка и цена на консумативите и данъци. Цената на подобни коли върви около 3000. Моята цена е 3600, като се има в предвид, че има допълнителна комплектовка за над 1500лв и състоянието мисля, че цената е добра. Ако има желаещи, може да се договорим нещо и за усилвателя и бас колоната.СНИМКИ:http://bodiku.net/public/fiat-punto/КОНТАКТИ: гр. Варна - Лично съобщение - email: amdmadpower@yahoo.com - 0888090880

    #2
    Честита Нова Година на всички! Хоп нагоре. :D Според комплектовката на автомобила може да се коментира и цената.

    Коментар

    Working...
    X