Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с централното или алармата ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с централното или алармата ?

    Та преди малко слезнах отключих си, свърших си работата слизам и да заключа - чувам как централното отваря вратите,проверих и двете врати предния капак багажника всичко добре затворено, но като цъкна алармата затваря и след това пак отваря вратите. Погледнах диодчето за алармата - не светеше да си провери в началото, като пробвах да си заключа с ключа пак ги отвори.Това от централното ли прави номера някакви ? или алармата ? ако е алармата поне да я изключа и сам да си заключвам колата, че за централното бъкел не му разбирам какво да му погледна.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    #2
    ами на дедрата като се развали машинката на дясната врата, нея не я заключваше, и като натиснеш да заключиш, то отключва обратно. ако на вратите ти се смъкват надолу палчетата, в смисъл заключват се нормално, провери дали багажника се заключва правилно, защото може неговата машинка да е блокирала, и да не заключва, и от там да ти отключва и другите врати. дано да съм помогнал.

    Коментар


      #3
      Помощ си е да само да питам тая машинка за багажника де се намира (пунто става дума) или ми говориш за ключалката просто да я проверя дали не се е разместила или нещо такова ?
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Оказа се че на пасажерската врата е проблема замръзнало ли е какво обаче долу механизма (не знам как му е названието) за заключването просто не искаше да се затвори и централното си отчиташе незаклюена врата.Раздвижих го нагоре надолу и сега затваря.Май студа си е казал думата.
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар

        Working...
        X