Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава Fiat Brava 1.8, 96 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава Fiat Brava 1.8, 96 г.

    ДетайлиГодина : 1996Цена, лв : 3300Клас : ХечбекПробег : 240000Цвят : СинСкоростна кутия : РъчнаГориво : ГазДвигател : 1.8 16VМощност (к.с.) : 113Регион : СофияОсобеностиВрати 4(5) Климатик Ел. стъклаЕл. огледала Стерео МеталикЦент. заключване Серво управление ИмобилайзерЗастраховка Аларма Бордови компютърКонтактиТел. за контакти : 0899/171-066Допълнителна информацияКолата е обслужена и много добре подържана.Има газов ИНЖЕКЦИОНРемък и ролки са сменени преди 20000км и им остава още 30000км.Колата върви с 2 комплекта гуми - 4 зимни и 4 летни.За допълнително информация 0899/17-10-66dunaldi@gmail.com
    Прикачени файлове
    Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

    #2
    Снимките са добавени.Ако имате въпроси давайте Поздрави !
    Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

    Коментар


      #3
      здравей моля напиши повече подробности за састоянието на бравата ако има проблеми какви са и в кой квартал може да се види колата благодаря :D

      Коментар


        #4
        Техническото състояние е отлично, аз съм доста педантичен на тема автомобили и съм подменил доста неща който не са ми допадали за 2 те години който я имам. - Това включва - Предни носачи- задни и предни накладки, предни спирачни маркучи- термостат и датчик за температурата, реле на перката- хидравличните повдигачи също са нови (преди 2000км са сменени)- Зимните са сравнително нови 2 са карани 1 сезон другите 2 два сезона.- Колата е карана само с масло Селения. В момента е със Селения Голд 10W40- Маслото на скоростната кутия е подменено.- Филтрите не ги броим - Има и други неща за който в моента не се сещам в момента. Газовия инжекцион е монтиран преди 15000км, превключва автоматично бензин/газ при достигане на определена температура и от газ на бензин като спадне налягането в бутилката под определена стойност. Стойностите като коефицинт на сгъстяване и температурата на превключване могат да се променят софтуерно. Бутилката е на мястото на резервната гума и побира около 36 литра. Няма осезаема разлика в поведението на автомобила когато караш на газ. Пълна документация като гаранция за ЕКУ и сертификат за изправност на бутилката също има. Забележки има, както всяка употребявана кола, но са основно козметични и по никакъв начин не оказват влияние на поведението на колата на пътя. На няколко места по калниците има малки петънца където боята е паднала и е почнало да корозира. Тък като купето на Бравата е поцинковано ръждата е съвсем повърхностна. Това щях да го оправя пролета шприц кита върви с колата Колата си залужава парите, аз лично съм много доволен от нея. От както съм я взел съм навъртял към 25000 км и не ме е оставяла на пътя. Цената е такава защото съм ограничен във времето за продаване и защото не мога да я взема с мен на мястото където ще живея след края на Януари. Не крия че не ми се продава но нямам избор Частите като цяло са пазарувани от ХитКО и от магазина за италянски коли на Стамболйиски. Фиата се намира в София квартал Младост уговорки за оглед и тест драйв може да направите на телефона или по емайл. Двигателя не е мит така че може да се види в пълната му красота Сезона е отворен във Вторник е първия оглед Пожелавам весели празници на всички и много узпехи !
        Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

        Коментар


          #5
          Е тая брава ако не я вземе някой от форума просто не знам. Според мен направо си е подарък.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            не разбрах в кой квартал е колата :D

            Коментар


              #7
              видиах в младост е благодаря :D

              Коментар


                #8
                Благодаря на всички който проявиха интерес! Колате е продадена.Весели празници на всички !
                Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

                Коментар


                  #9
                  Ще кажеш ли само дали някой от форума я купи?
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар

                  Working...
                  X