Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.9 TD100, '98.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.9 TD100, '98.

    Продавам си Бравото по простата причина, че вече ми се кара голяма кола с 4 врати Данни:Марка- ФиатМодел- БравоПърва регистрация- 10.06.1998Тип Двигател- ДизелМощност- 100 к.сСк Кутия- ръчнаПробек- 126500кмЦвят- БялОсобености:2/3 ВратиЕл. СтъклаЕл. ФаровеЗастраховкаИмобилайзерКлиматикСерво УправлениеСтерео УредбаЦентрално заключванеДопълнителна информация:Сменени консумативи (Масло двг + маслен филтър - преди 500км, Агр. ремък+ролки - преди 10к км при Хит-Ко в Ямбол, горивен и въздушен филтър). Колата е с добри зимни гуми (отпред Good Year Ultra Grip 5, отзад Мишелин Алпин 2-всички с по 6мм грайфер). Годишна винетка до Януари 2008, Застраховката (ГО във Виктория) до Април 2008. Аудиото е Мр3 Sony GT 300SЦена: 4700 (Коментар единствено на място)Връзка:Тел: 0895/822-244 - ГошоЕ-майл: gosho_777@abv.bgили на личниEto и няколко снимки:http://img.data.bg/i.php?show=395243...винявам се предварително че са така но немога да се оправям с това качване във форума, пък и са с голяма резолюция
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Забравил съм да отбележа също, че Бравока е с чисто нов акумулатор (на 1 месец) Бош 74 Ам/ч 750А стартов ток и с 3 години гаранция, доказано с бележка и гаранционна карта закупен от практикер (166 лв.)Също искам да отбележа, че не се занимавам с внос на автомобили
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    Коментар


      #3
      Е никакъв интерес ли няма? Какво и е на колицата ми?
      Bravo TD100 98'- това в Гаража
      Brava TD100 96'- Мир на праха и...
      Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
      Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

      Коментар


        #4
        много са парите колега но за всеки влак си има пътници-търпение и успех с продажбата :Dпусния в www.mamche.com и mobile.bg

        Коментар


          #5
          според мен цената е напълно нормална, като гледам в мобиле има и по 3600 но никой който търси не мисли за гуми консумативи аудиота ит.н а само цена
          Bravo TD100 98'- това в Гаража
          Brava TD100 96'- Мир на праха и...
          Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
          Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

          Коментар

          Working...
          X