Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за форум "ЗДП и ППЗДП"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за форум "ЗДП и ППЗДП"

    Тъй като често има теми от типа "абе случи ми се еди какво си, а оня направи така и така, и щях да го бия, как е в закона, аз ли съм прав, или той е бил прав....", предлагам да се направи един форум например като подфорум в "пътна обстановка, безопастност на движението", и в него да има само конкретно такива теми, и там с цитати на закона и правилника да обсъждаме различни ежедневни ситуации, които биха могли да се случат на абсолютно всеки, и да видим кой прав, кой крив. Така хем ще си припомняме по нещо забравено от закона, хем ще си помагаме взаимно и ще се научим да караме по-правилно, знаейки закона и правилника. В този форум може да има една тема която е важна, или съобщение, със заглавие "Последните промени в ЗДП" , като там да се публикуват най-новите промени, някои от които са дребни понякога, но незнанието им би могло да доведе до нежелани ситуации.

    #2
    И на мен ми се въртеше в главата такава идея ...

    Коментар


      #3
      Просто да качим закона в даунлоудс, и от там да го цитираме?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        е ако е за самия закон - то си го има и на сайта на мвр, а също и в лекс, параграф22 и т.н. Мисълта ми е да се споделят различни ситуации и да се коментират, но да е на едно място, иначе в "общи приказки" минават-заминават. а и въпреки че общо взето често има промени на закона, следите ли ги ? аз например - не. а ако си направим тема само за промените, всеки ще може бързо и лесно да ги види и разбере нещо такова си мисля....

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Ето точно такъв сайт.http://www.crashbg.com/forum/
            Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
            Brava 1.4 12V SX

            Коментар


              #7
              Бе то е хубаво, ама и без това станаха 16 000 раздели или подфоруми както искате ги наречете...И сега скрулираме като луди - па камо ли ако се пръкнат още 3-4 такива...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар

              Working...
              X