Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Uno 1.5i 75 k.s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Uno 1.5i 75 k.s

    Данни:пробег - 148000година на производство - октомври 1987 г.,цвят - ЧервенОсобености:2(3) ВратиГазова уредбаКупеЛети джантиСтерео уредбаХечбекДопълнителна информация:Колата е подържана перфектно. Напълно обслужена е. Ляти джанти 15" , сменен волан. CD Kenwood.тел. за връска: 0898512-640emai-l: matzev_bmw@abv.bgАко имате някакви други въпроси, питайте . Обявата е има и в mobile.bg1700лв., подлежи на коментар.

    #2
    Забравих снимките:Ако някой има интерес, нека си остави emai-l и аз ще му прата повече снимки .

    Коментар


      #3
      добра коли4ка.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba84 написа:
        абе хора как ги мислите тези цени вее, баща ми за 2300 си взе крома новата маска/ окт. 91г./ със климатроник и всичките му там глезотии включително и надуваема шоф. седалка, пък да кажеш да е някоя барака не е перфектна е не е мраднала. опомнете се малко де това е кола на 18 години все пак. извинявам се за коментара ама не се сдържах.
        Еми човека е написал ,че може коментар, значи 100 150лв долу, преди продаваше джантите с гумите ако не се лъжа за 300лв, има си CD и то е 100 150лв и ето ти колата е 1200 , па аз ако знаеш за какво типо взех 2700 (с глас да ревеш за него такъв тараляс не си виждал)

        Коментар


          #5
          Извинявай, ма по тая крома бая неща ще има да се правят. А по това Уно няма нищо. Нямаш си представа как е подържано. Я влез малко в мобилето да разгледаш . Я земи се в ръце малко. И аз съм имал Крома (и съм сигурен 100%, че е била по стегната от тази за дет ми говориш). Когато почнеш да си стягаш така колите, тогава ша говориш

          Коментар


            #6
            Turbo написа:
            Извинявай, ма по тая крома бая неща ще има да се правят. А по това Уно няма нищо. Нямаш си представа как е подържано. Я влез малко в мобилето да разгледаш . Я земи се в ръце малко. И аз съм имал Крома (и съм сигурен 100%, че е била по стегната от тази за дет ми говориш). Когато почнеш да си стягаш така колите, тогава ша говориш
            не знам какво мислиш, 4е има за стягане, ама единственото сменено по нея засега е крушка на фар и си е в идеално състояния. няма зна4ение прецаках ти темата съжалявам, но вси4ки знаете, 4е цените в мобиле са адски по-високи от реалните. успех с колата.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар

            Working...
            X