Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кое, според колежката ми е по-дълго...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кое, според колежката ми е по-дълго...

    И тъй пичове, днес в сервиза идва един клиент с чинкоеченто. (Забравил го през нощта на ръчна и днес идва с пътна помощ да му разблокираме задните спирачки...) Та изказването на колежката беше: "Ми то името на колата е по-дълго от самата кола! Аз не мога да го кажа без грешка (ЧИНКУЕЧЕНТО)!"Друга тема е, че вътре имаше усилвател Тъндър 1600 вата и туба дет едвам се събира в багажника. Бе смях голям!

    #2
    Да и аз съм съгласен за името ти като размина някое доде кажа "я виж чинкоеченто" то си заминало отдавна. А за музиката може да нямаш багажник за един хляб но тубата е задължителна за да си рацер.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      В английския форум гo наричат само cinq. :D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        То и аз моето си го наричам "чинкуто" И е ЧинкУеченто ... а не О

        Коментар


          #5
          kiler_4o написа:
          То и аз моето си го наричам "чинкуто" И е ЧинкУеченто ... а не О
          Упс... Прав си. Ама в бързината... То май и аз го обърках... Като скоропоговорка е май

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            kiler_4o написа:
            То и аз моето си го наричам "чинкуто" И е ЧинкУеченто ... а не О
            Упс... Прав си. Ама в бързината... То май и аз го обърках... Като скоропоговорка е май
            Направо Тъкмо го научих и взех пунтото Та вече не ми се налага да го казвам :D

            Коментар


              #7
              ...абе на колежката ти просто и се виждат дълги всички неща....

              Коментар

              Working...
              X