Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургас, Ямбол и Сливен ... срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бургас, Ямбол и Сливен ... срещи

    В Бургас вече организираме срещи на любители и притежатели на италиански коли. Каня и всички притежатели на коли с марката Фиат, за да не се събират само Алфа. Идеята ми е , за срещи, на италманияци от регион Бургас, Сливен и Ямбол. Следващата среща се очаква да е в средата на януари. мястото ...
    Продавам на части :
    Mercedes 190 E, 1991
    Mercedes 190 D, 1988
    BMW 520i , 1994
    Renault 19 , 1.7i, 1991

    #2
    ми а де! казвайте по-раничко, че да си планираме идването...евентуално

    Коментар


      #3
      Аз имам един въпрос на тези събирания какво точно правите? Стават ли гонки или нещо подобно? :D

      Коментар


        #4
        среща

        Ела на следващата среща и ще станеш редовен учасник
        Продавам на части :
        Mercedes 190 E, 1991
        Mercedes 190 D, 1988
        BMW 520i , 1994
        Renault 19 , 1.7i, 1991

        Коментар


          #5
          Ами да ти кажа ако няма гонки няма ли да е малко спек? Аз много си падам по това

          Коментар


            #6
            Колеги, привет от Клуб Алфа - България. По отношение на регионалните срещи - идеята е засега да се правят в последната неделя през месец (или всеки месец занапред). Пропускът за обявата за срещата на 28.11 е донякъде мой, понеже аз като регионален представител би трябвало да си гледам по съвестно работата. Но тогава нещата станаха малко набързо, затова моля да ме извините.Засега за следваща регионална среща се спряга 30.01, като евентуалното място ще е около или във Карнобат - имаше предложение за подходящо (и красиво) място, където и снимките ще станат достойни за завист... Но всичко все още е в процесна предложения, така че очакваме такива и от вас на нашия сайт - там както беше казано има специална тема за срещите на регионално ниво. Но нищо не пречи и тук да се пише - важното е да се стегнем и да се съберем както колегите в Сф преди месец. Няма да се излагаме я... Хайде до скоро и умната по пътищата !

            Коментар


              #7
              Sre]a

              Регионална Итал среща на 30-и януари в гр. Карнобат Събиране на паркинга пред АВТОГАРАТА около 11-11.30 часа
              Продавам на части :
              Mercedes 190 E, 1991
              Mercedes 190 D, 1988
              BMW 520i , 1994
              Renault 19 , 1.7i, 1991

              Коментар


                #8
                Добре. Ама да не сме само аз и ти? Като наближи време, ще кажа точно дали ще съм там. (Карнобат е по-добре от Бургас все-пак)

                Коментар


                  #9
                  Е със сигурност няма да сте само вие двамата... Засега сме твърдо 5 или 6 коли - с големи надежди очаквам по-мощно включване от колегите от Фиат и Ланчия клубовете. До скоро !

                  Коментар


                    #10
                    за 30-и

                    За сега са заявили участие 7 човека , с 4 Алфи и 3 Фиата
                    Продавам на части :
                    Mercedes 190 E, 1991
                    Mercedes 190 D, 1988
                    BMW 520i , 1994
                    Renault 19 , 1.7i, 1991

                    Коментар


                      #11
                      Ако успеем да се организираме, ще дойдем от СН поне 3-4 човека - колегите ми са с Алфа 75 и Типо, а комшията е с Дедра. Ще кажа и на комшията от Ямбол - и той е с Дедра. Но вероятно ще се натоварим на една кола, най-много 2.Аз днес минавах през Карнобат - там до автогарата има някакво заведение (кръчме ми се видя) - там ли ще сме, или само ще се съберем на паркинга и после другаде ще се ходи?

                      Коментар


                        #12
                        за 30-и

                        До автогарата има 2 кръчмета с добра кухня и на достъпни цени.
                        Продавам на части :
                        Mercedes 190 E, 1991
                        Mercedes 190 D, 1988
                        BMW 520i , 1994
                        Renault 19 , 1.7i, 1991

                        Коментар


                          #13
                          Ще се постарая да попълня бройката :D
                          LANCIA LYBRA SW 2.4 JTD '2000
                          FIAT PUNTO 1.2 75 ELX '97

                          Коментар


                            #14
                            Всички сте добре дошли - и колкото повече хора увлечете с вас, толкова по-добре. Не е нужно всеки да е със собствената си кола - важно е да се съберем повече хора заради самата идея, заради самата ни страст към тези автомобили. Така че - ще ви чакаме с усмивка и добро настроение - заповядайте !

                            Коментар


                              #15
                              Ей, живи ли сте?Ако не ми мине котка път съм там на 30-ти. Засега само комшията е навит, сигурно с него ще дойдем.Ако има някаква промяна - казвайте докато е време. Не че няма да си намеря кво да правя в Карнобат ама после жената може да не ме пусне в къщи...

                              Коментар

                              Working...
                              X