Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адаптер За Диагностика

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Адаптер За Диагностика

    Продавам адаптери за диагносика с програмата VISA Uniscan. Адаптерите работят на всички коли с KL интерфейс.Цена : 100 лв.За контакт : visa.adaptor@gmail.com
    Прикачени файлове

    #2
    Тук има списък с моделите, на които работи програмата.

    Коментар


      #3
      Здравей колега. Извинявай за тъпия въпрос, но колко COM порта трябва да има РС- то за да се работи с този адаптер?
      Bravo 1.8 16V GT ex.
      Fiat Croma 1.9 16V mjet

      Коментар


        #4
        За работата на адаптера са необходими 2 ком порта.

        Коментар


          #5
          към адаптера да даваш и някакви кабели?
          FIAT Marea 1.9TD/100

          Коментар


            #6
            zombaiko написа:
            към адаптера да даваш и някакви кабели?
            Мога да направя допълнително кабели, ако някой желае.

            Коментар


              #7
              направи ми цена адаптер + к-т кабели
              FIAT Marea 1.9TD/100

              Коментар


                #8
                zombaiko написа:
                направи ми цена адаптер + к-т кабели
                Не съм купувал кабели и не знам колко струват, но да кажем Адаптер + Кабели = 110лв.

                Коментар


                  #9
                  Имам един въпрос ... 3-4 дни гледам темата и се чудя: Казваш всички коли с K-L линия - това е 3-пиновата линия, която е пръсната като 1000 букси по цялата кола, нали ? А аз като съм с 16-пинова букса (както по-новите фиати, алфи и ланчии) - какво да правя ? Ще работи ли VISA-та и при мен или няма ? Аз съм свързвал такава виза към една брава и честно казано - върши работа - даже много добра ... но имаше само 3-пинов адаптер ... има ли въобще 16-пинов ?

                  Коментар


                    #10
                    kiler_4o написа:
                    Имам един въпрос ... 3-4 дни гледам темата и се чудя: Казваш всички коли с K-L линия - това е 3-пиновата линия, която е пръсната като 1000 букси по цялата кола, нали ? А аз като съм с 16-пинова букса (както по-новите фиати, алфи и ланчии) - какво да правя ? Ще работи ли VISA-та и при мен или няма ? Аз съм свързвал такава виза към една брава и честно казано - върши работа - даже много добра ... но имаше само 3-пинов адаптер ... има ли въобще 16-пинов ?
                    Може би си с OBDII? Ако колата е след 2001 е така.Сори за оф-а.
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      Програмиран ли е адаптора за работа?Само закачам и работя или?
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Tornado написа:
                        Програмиран ли е адаптора за работа?Само закачам и работя или?
                        Програмиран е разбира се. Само се закача и си готов.

                        Коментар


                          #13
                          Адаптера работи с версия на програмата 1.83 нали. Аз имам нея и компютъра ми е с два КОМ порта.По куриер предполагам пращаш с наложен платеж?
                          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                          Коментар


                            #14
                            И аз съм желаещ само да си намеря комп с два ком порта.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              ilko-gd написа:
                              Адаптера работи с версия на програмата 1.83 нали. Аз имам нея и компютъра ми е с два КОМ порта.По куриер предполагам пращаш с наложен платеж?
                              Значи колега програмата е версия 1.48. Загледай се като я стартираш. На всички в интернет пише весия 1.83, но в същност е 1.48. Пращам по куриер с наложен платеж, ако искаш пиши ми на ЛС да се разберем нещо.А ето и как излгежда отвътре.

                              Коментар

                              Working...
                              X