Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фланелки за ИталФеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фланелки за ИталФеста

    Колеги, признавам, че видях идеята във форума на Ланчиа, но ми хареса много и затова я пускам тук:Възнамерявам да си направя фланелка с емблемата на ФИАТ, надпис Фен Клуб Фиат София и моят ник отзад.Попитах в една печатница и се оказа, че цената е около 4-5 лв. за печата и толкова за фланелката, т. е. удоволствието излиза около 10 лв.Наистина нямам възможност да се занимавам с организация, но ако някой няма претенции точно как ще изглежда фланелката, червен ли ще е надписът или оранжев, колко ще е голям и т. н., ами направо се довери на моя вкус, може да донесе 10 лв. на срещата в СРЯДА, 14.09.05 и аз се ангажирам да му направя таква фланелка. Ако парите са в повече - ще му върна, разбира се, остатъка.Ако някой има повече претенции, мога да му дам адреса на печатницата и всеки да се оправя сам .
    Alles in Ordnung

    #2
    страхотна идея!Имаш ги от мен парите, а между другото дори на ксерокса в Библиотеката всеки може да си поръча фланелка с какъвто надпис си поиска.

    Коментар


      #3
      И аз искам ама да не е с оранжев надпис Фиат .....т.е. поне да е син

      Коментар


        #4
        Хахахах - разбира се, че ще е син, имах предвид да не започнат безконечни спорове, анкети и избор на варианти
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          В сряда ще пътувам от Русе за София и не знам кога "ще се излюпя" на ЕКО-то, но ако това не стане, ще оставя пари на Митко......аз искам две...може ли....

          Коментар


            #6
            И аз давам заявка за тениска, без пазарльк за цената, ако стане естествено до феста!

            Коментар


              #7
              Вожте кво, аз на феста няма да доида ама не ме забравяйте за тениска - направо ми направете една и ми я пратете.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                И аз давам заявка за тениска, без пазарльк за цената, ако стане естествено до феста!
                Твоята можеш да получиш направо там.
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  С теб държа да се видя на живо. Мисли някой weekend да срещаш гости Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
                  За мен ще бъде удоволствие. Драсни само някои ред да не духна на някъде или пък да не съм захванал нещо много важно - все пак идва ’винено-ракиеното’ време и ние със зет ми вземаме дейно участие в производството на домашно винце ’каберне+памид+мерло’ и на домашна тройно препечена пърцуца - ама ти и на казана можеш да ме посетиш де... Ама това в никой случай да не те спира. Ще ми се една регионална срещичка да заформим ама аз съм сам от Хасково (май) а Заралий и те не са много. Освен да вземем да скрепим дружба Кърджали-Хасково-Ст.Загора-Пловдив и околностите. Макар че моето Типо много не е за гледане сега - след градушката. А пък лошото е че паричките от каското ги инвестирах във външна изолация и теракот за терасата...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Фланелки за ИталФеста

                    Zaphod написа:
                    Колеги, признавам, че видях идеята във форума на Ланчиа, но ми хареса много и затова я пускам тук:Възнамерявам да си направя фланелка с емблемата на ФИАТ, надпис Фен Клуб Фиат София и моят ник отзад.Попитах в една печатница и се оказа, че цената е около 4-5 лв. за печата и толкова за фланелката, т. е. удоволствието излиза около 10 лв.Наистина нямам възможност да се занимавам с организация, но ако някой няма претенции точно как ще изглежда фланелката, червен ли ще е надписът или оранжев, колко ще е голям и т. н., ами направо се довери на моя вкус, може да донесе 10 лв. на срещата в СРЯДА, 14.09.05 и аз се ангажирам да му направя таква фланелка. Ако парите са в повече - ще му върна, разбира се, остатъка.Ако някой има повече претенции, мога да му дам адреса на печатницата и всеки да се оправя сам .
                    къде го видя в лачиа форума, че аз нещо не го намирам
                    www.lancia-bg.com
                    Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
                    Lancia Lybra 20v

                    Коментар


                      #11
                      Ето тук - но се хванах просто за думите, не че някой прави същото нещо там: http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...%EA%E8&start=0
                      Alles in Ordnung

                      Коментар


                        #12
                        mariobg написа:
                        Zaphod написа:
                        Ето тук - но се хванах просто за думите, не че някой прави същото нещо там
                        Вярно си е, съвсем друго правим. Живот и здраве утре вечер ще имам мостра в ръцете си. Така че във вторник се надявам да ви постна и снимка на начинанието. А има и една малко по-различна идея, която се надявам също да успеем да реализираме за феста...п.с. НетСърфърче, хаиде бе батка идвай си че искам да се нагледам на Либрата
                        еми супер, в сряда и неделя на срещите ще си ходя с нея А иначе на мен сесията ми срърши, сега трябва да се запиша - след 26-ти и се прибирам,аз самия още несъм й се нагледал, горката сега стой затворена в гаража
                        www.lancia-bg.com
                        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
                        Lancia Lybra 20v

                        Коментар

                        Working...
                        X