Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети джанти 4бр

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лети джанти 4бр

    Приятел продава четири оригинални джанти за фиат карани са на пунто, но стават за всички италианки, които са със 4 болта, 14 цолови са, цената е 180 лв.тел. за връзка 0887/676-596 и 0878/676-596 Петър или тук във темата.
    Прикачени файлове
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    #2
    Колега искам да ги взема. И аз съм от Пловдив по принцип, но живея в София. Към 20-ти ще се прибирам, ако не бързаш и може да ги запазиш до тогаваП.П. И все пак няколко въпроса. Криви ли са джантите? 4х98 ли са и може ли малко по-детайлни снимки за да се види по-добре състоянието им.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      noriaga написа:
      Колега искам да ги взема. И аз съм от Пловдив по приницп но живея в София. Към 20-ти ще се прибирам, ако не бързаш и може да ги запазиш до тогаваП.П. И все пак няколко въпроса. Криви ли са джантите? 4х98 ли са и може ли малко по детайлни снимки за да се види по добре състоянието им
      колега, джантите са на много добър приятел и нямам други снимки, ще му кажа да направи и ще ги пусна, но щом си от Пловдив най-добре на място да ги видиш, до последно ги караше на пунтото си и колата нямаше проблеми тресене и.т.н., иначе да 4х98 са 14 цола.
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        stef написа:
        noriaga написа:
        Колега искам да ги взема. И аз съм от Пловдив по приницп но живея в София. Към 20-ти ще се прибирам, ако не бързаш и може да ги запазиш до тогаваП.П. И все пак няколко въпроса. Криви ли са джантите? 4х98 ли са и може ли малко по детайлни снимки за да се види по добре състоянието им
        колега джантите са на мн добър приятел и нямам други снимки, ще му кажа да направи и ще ги пусна, но щом си от Пловдив най добре на място да ги видиш, до последно ги караше на пунтото си и колата нямаше проблеми тресене и т.н иначе да 4Х98 са 14цола
        Добре. Ами ако не му е проблем да ги запази...... Като си дойда отиваме до един познат който има гумаджийница и разбира от джанти и ако са ОК направо си слагам гумите на тях и му давам парите
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          noriaga написа:
          stef написа:
          noriaga написа:
          Колега искам да ги взема. И аз съм от Пловдив по приницп но живея в София. Към 20-ти ще се прибирам, ако не бързаш и може да ги запазиш до тогаваП.П. И все пак няколко въпроса. Криви ли са джантите? 4х98 ли са и може ли малко по детайлни снимки за да се види по добре състоянието им
          колега джантите са на мн добър приятел и нямам други снимки, ще му кажа да направи и ще ги пусна, но щом си от Пловдив най добре на място да ги видиш, до последно ги караше на пунтото си и колата нямаше проблеми тресене и т.н иначе да 4Х98 са 14цола
          Добре. Ами ако не му е проблем да ги запази...... Като си дойда отиваме до един познат който има гумаджийница и разбира от джанти и ако са ОК направо си слагам гумите на тях и му давам парите
          ок, няма проблем, като решиш пиши във темата или на телефона както ти е удобно.
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            джантите още се продават колегата за който ги бях запазил не се обади
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Проявявам интерес но ще ти се обадя след празниците.
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                stef написа:
                джантите още се продават колегата за който ги бях запазил не се обади
                Леле колега съвсем бях забравил покрай коледните вълнения . А вълненията ми бяха защото ми подариха чисто новички джанти . Много съжалявам трябваше да се обадя на момента. Мога да пожелая успех в продажбата
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #9
                  noriaga написа:
                  stef написа:
                  джантите още се продават колегата за който ги бях запазил не се обади
                  Леле колега съвсем бях забравил покрай коледните вълнения . А вълненията ми бяха защото ми подариха чисто новички джанти . Много съжалявам трябваше да се обадя на момента. Мога да пожелая успех в продажбата
                  няма проблем не съм на зор
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    джантите още се продават
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      stef написа:
                      джантите още се продават
                      Направи ги 150 и ще дойда от София .. . ако гарантираш че са прави (приемам малко одраскано тук-там).

                      Коментар


                        #12
                        snaiperisto написа:
                        stef написа:
                        джантите още се продават
                        Направи ги 150 и ще дойда от София .. . ако гарантираш че са прави (приемам малко одраскано тук-там).
                        джантите не са мои но мога да говоря с човека за коментар на цената
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13


                          tova cenata za 4te djanti e kade moga da gi vida ?Второ предупреждение за писане на латиница.Модераторски екип на fiat-bg.org
                          незнам

                          Коментар


                            #14
                            snaiperisto написа:
                            stef написа:
                            джантите още се продават
                            Направи ги 150 и ще дойда от София .. . ако гарантираш че са прави (приемам малко одраскано тук-там).
                            Да не мислиш да ги слагаш на Мареата! На тази заоблена кола тези ръбести джанти ще седят грозно! Тези са си баш за Типо/Темпра/ Чинк..Иначе на 150 и аз съм им навит за моето типо! :P
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              stef написа:
                              noriaga написа:
                              stef написа:
                              джантите още се продават колегата за който ги бях запазил не се обади
                              Леле колега съвсем бях забравил покрай коледните вълнения . А вълненията ми бяха защото ми подариха чисто новички джанти . Много съжалявам трябваше да се обадя на момента. Мога да пожелая успех в продажбата
                              няма проблем не съм на зор
                              Oт този твой отговор си направих извода че са твои...но както и да е...джанти има и в София, успех.

                              Коментар

                              Working...
                              X