Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вантотрейд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вантотрейд

    Хайде и аз да се оплача.Имах проблем с колата, по-точно няколко, както се оказа по-късно, единият от които абсолютно електрически - повредена бобина и лула, държах колата два дни там без резултат - обясниха ми, че било от запушени дюзи или ’изгърмяло стъпало на компютъра’... 6 дни по-рано си бях сменил свещите с чисто нови - ACDelco, а те ми обясниха, че не стават тези, въпреки, че човекът, който ми ги сложи, кара Ланчиа със същия двигател като моя и няма проблем с тях. Както и да е - взеха ми 74 лв. за свещи с труда, труд за вадене на бобина и свещи и т. н. - дълъг списък беше и все на неща, които не помогнаха да се оправят нещата - в крайна сметка си платих една сума и си отидох с абсолютно същите проблеми...Добре, че има хора, които наистина взимат присърце проблемите на такива като нас - закарах я при човекът, при когото карах Типото преди - оправи я за половин ден /+ още ден за носене на колектор на шлайф и т. н./, колата сега лети отново само благодарение на него...Благодаря и на Uho, че ме запозна с него
    Alles in Ordnung

    #2
    ами и аз си карах колата за диагностика - имах съмнение за зацепването на ангренажа, но не им казах и те и правиха диагностика гледаха я и ми казаха всичко е ОК, след като им казах за съмненията си те пак я палиха гледах и си смениха мнението, аз естествено си тръгнах (взеха ми ~20лв.) и отидох в ДКВ, там ми провериха зацепването и се оказа че в крайна сметка си е ок. но целия случай остави в мен сянка на съмнение относно професинализма на персонала във ванто...
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      леле, разбихте ме, днес оставих Бравата там да ми я правят, до тук сметката ми е дебела доста, а утре ще видя какво остава да се прави още.Но сега като чета какво мислите за Вантотрейд направо се хващам за главата

      Коментар


        #4
        Айде и аз да отворя уста - точно днес ходих за диагностика. Сутринта запалих на 3 цилиндъра и ... няма начин - стенд. Диагнозата (изголяла бобина) ми стураше 20 лева и половин час време. След това си я купих от Ал. Ауто за 95 лева и си я поставих пред магазина за 3 минути. Сега съм със същата чудно вървяща колица. Благодарности на hit-ko за моралната подкрепа в моята неволя :D

        Коментар

        Working...
        X