Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ нов неупотребяван ЕПИЛАТОР с керамични дискове!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ нов неупотребяван ЕПИЛАТОР с керамични дискове!!!

    Продавам го за 160лв: Нов неупотребяван епилатор PHILIPS HP-6492, с 2 години гаранция (закупен на 06.12.2007). Имам си друг, а този ми е подарък и просто ми е излишен. Описание: o Система от керамични дискове (за чувствителна кожа, получава се много по-малко зачервяване в сравнение с епилаторите с пинсети или метални дискове) o Въртящ се охладител с лед (намалява болката при епилиране чрез охлаждане мястото на епилация) o Система за активен масаж o Две настройки за скорост o Напрежение 100-240 V (50-60 Hz) o Автоматичен избор на напрежение o Мощност: 6 W o Брой дискове: 25 o Брой точки за захващане: 24 o Обороти/ мин: o Скорост I - 2200 o Скорост II - 2700 o Движения/ секунда: o Скорост I - 880 o Скорост II - 1080 o Изолационен ръкав o Торбичка за съхранение o Четка за почистване o Масажна гъба 0885079321 Силвия (гр.София)
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Колежке, имате ЛС
    Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      това устройство с какъв съединител е а дали има и шпер?
      някой ден ша откача

      Коментар


        #4
        абе тука няма ли косматковци бе?всички ли сме къосета :D
        BRAVA 1.6

        Коментар


          #5
          ми явно няма щом няма желаещи за офертата, а вече толкова хора са я видели :D
          Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

          Коментар


            #6
            Такъв звяр съм пробвал веднъж през живота си и се заканих ,че втори път няма да има ... Болката е зверска , просто не знам как успяват жените да изтърпят такава болка.Правил съм си 2 татуировки и честно да ви кажа по-малко ме боля :D

            Коментар


              #7
              А пък мен ме е страх да си направя татуировка, имам пиърсинг на корема, но ми се струва че татуировката ще боли повече.... а пък с епилатора не е толкова болезнено колкото пиърсинга, но това е друга тема Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

              Коментар

              Working...
              X