Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.6 16V ELX 103 к.с.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava 1.6 16V ELX 103 к.с.

    Fiat Brava 1.6 16V ELX - Продава се!Цена: 4500 лв. без музиката или 5000 лв. с музикатаПовече информация можете да получите и на страницата на обявата на този линк:www.fiat.bigbg.netАктуални снимки от 7 ноември 2007 годинаСнимки от 2007 годинаДанни за автомобилаДата на производство: 1996 г.Тип двигател: Бензинов, 1.6 16V 103 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегория: ХечбекПробег: 97 000 км.Цвят: Тъмно-син металикМодификация: ELXОсобености4(5) ВратиABSAirbag x 2АлармаБордови компютърЕл. огледалаЕл. стъклаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентрално заключванеГодишна винеткаГражданска отговорностСтерео уредба1. CD плейърът в колата е Sony CDX-GT414U с USB вход. Възпроизвежда MP3, WMA, ATRAC. Висока мощност 4x52W MOS-FET, DRIVE-S шаси. Мощен, чист звук, без изкривявания с масивен бас. EQ3 StageII звукови настройки. 1 x RCA Pre-out, Sub Switch и LP филтър за управление на Subwoofer. Walkman/CD changer контрол. Фронтален 3,5mm вход за портативно аудио. Възможност за смяна на осветлението на бутоните - червено или зелено. Плейърът има и безжично дистанционно.2. Предна линия - Hertz ECX-570. Двулентови, 5"x7" авто тонколони от средния клас. 70W RMS, 140W PMPO.3. Задна линия - Sony XS-F6935. Трилентови, 6"x9" универсални авто тонколони от върха на средния клас. 60W RMS, 300W PMPO. Декоративни капаци!4. Усилвател - Thunder TCA-2060. Мощност при 4 Ohm мостов режим 1x200W. Максимална мощност 1000W!5. Субуфер - Boschmann Z-12SL. 12" 4 ома 300W RMS!На тази страница можете да чуете този звяр и да гледате видео клип, който е сниман от колата.Допълнителна информацияКолата е закупена през януари 2006 година на 91 000 км от автокъща в Благоевград. За почти 2 години в България са навъртяни около 6 000 км. Пробегът на колата е НАПЪЛНО РЕАЛЕН, което се доказва и от наличието на сервизната книжка на автомобила от Италия. Колата е напълно обслужена, т.е. разходи след покупката няма да имате, освен задължителната регистрация в КАТ. Сменени са маслен филтър, въздушен филтър, горивен филтър, поленов филтър, ангренажен ремък, ролки, акумулатор, свещи, кабели за свещите, накладки, антифриз, масла (двигателно, хидравлично, спирачно, скоростно).КонтактиКолата се намира в Благоевград. За контакти използвайте GSM - 0889284256, Владимир Илиев.Повече информация можете да получите и на страницата на обявата на този линк:www.fiat.bigbg.net

    #2
    Аз по запазена и лъскава кола не съм виждал!!!Ако нямах две веднага се метам.Колага браво за Бравата
    FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
    FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
    LANCIA Ypsilon Elefantino blu
    http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
    http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

    Коментар


      #3
      Много хубава кола! Дано някои найстина да я оцени и да ти я плати на колкото си написал. Защо един тъп стар голф 3-ка да е по-скъп от Фиат... Хубаво италианска кола, ама екстрите им в повече, визията в повече, техниката по-напред а цената - подарък.
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #4
        Обявявам следното нещо - всеки, който иска да си купи Fiat Brava в момента, нека ми се обади, да ми каже какви пари е готов да даде за куклата горе и няма проблем да се споразумеем!0889/284-256 или 0886/208-424/Владимир Илиев/

        Коментар


          #5
          Нищо не обещавам, но баща ми се връща на 19-ти и си търси кола, ако не си я дал ще ти звънна, но нищо обещавам, щото той кара само дизели, но все пак.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            phoenix написа:
            Нищо не обещавам, но баща ми се връща на 19-ти и си търси кола, ако не си я дал ще ти звънна, но нищо обещавам, щото той кара само дизели, но все пак.
            Ами, като решите ми се обадете

            Коментар


              #7
              Малко снимки на снежното фиатче от днешния ден

              Коментар


                #8
                Надявам се, че се разбра, че цената е по договаряне

                Коментар

                Working...
                X