Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Варненските фенове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Варненските фенове

    Мисля че сме по малко фенове отколкото в другите градове защото по пътищата не се карат много италиянки. Но все пак защо тези които смр тука да не си организираме среща във Варна и да се видим както това се прави и в другите градове. Ще чакам предложения и дано да се исъществи такова мироприятие

    [Skype - FIAT_FREAK

    #2
    И аз това искам, но във форума виждам само Софиянци и Русенци за това е време да сабудя и моите съграждани. Дано да се получи и както при вас и ние да си имаме сбирки на италиянките.

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      #3
      Хващай Ме_to_u, ако не е заминал с някой кораб - направете си Варненско ядро, а ние ще събираме тук парици за гориво и ще идваме веднъж на няколко срещи
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Ами остава само да пишат. Докато и аз не съм заминал на някои кораб докато се наканят

        [Skype - FIAT_FREAK

        Коментар


          #5
          Аз съм отново на линия и една срещичка няма да откажа!

          Коментар


            #6
            Супер. В Алфа форума има предложение за неделя 18 часа на пазарчето над ХЕИ. Ще пиша още потробности и дано да не сам единствения фиат. Мобилизирайте се малко варненски фиатаджии

            [Skype - FIAT_FREAK

            Коментар


              #7
              Само не мога да кажа още сега, защото не съм сигурен дали ще успея за Италфест-а. Ако все пак не успея да отида, в неделя съм на линия!

              Коментар


                #8
                уточнение на мястото

                Имаш в предвид сладкарницата на Лучано ли?
                Брава 1.6 16V ELX
                Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                Коментар


                  #9
                  Да за сладкарницата става въпрос ама отсреща доколкото разбрах от алфа форума. Все о6те уточняваме защото съвпада с италфеста ама тея които няма да ходим може да се съберем.

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар


                    #10
                    Срещата ще се проведе в неделя 9.10 от 18 часа. Мястото за сега остава ако някои има други предложения да казва.

                    [Skype - FIAT_FREAK

                    Коментар


                      #11
                      Аз ще съм там! Няма да успея за Италфестар но на срещата ще дойда

                      Коментар


                        #12
                        Може да има някаква промяна в часа защото има вероятност някои хора да не могат да дойдат в 18 часа но мисля до тая вечер всичко да е уточнено.

                        [Skype - FIAT_FREAK

                        Коментар


                          #13
                          ОК, пищи своевременно като разберещ, за да може да стане организацията

                          Коментар


                            #14
                            За всички варненци които имат желание да се съберем. Мястото е Лучано над ХЕИ, а часът е 20.00. След срещата поемаме към Лукоил за дръпки които иска. Там ще бъдат и Опел феновете (раждивките) :D

                            [Skype - FIAT_FREAK

                            Коментар


                              #15
                              Забравих да сложа датата . Неделя 09.10.2005

                              [Skype - FIAT_FREAK

                              Коментар

                              Working...
                              X