Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разкарайте тези снежинки,заради които нямам вертикален скрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разкарайте тези снежинки,заради които нямам вертикален скрол

    Моля Ви оправете форума, защо днес цял ден нямам достъп до форума.Не ми се показва вертикалния скрол. Открих, че ако започна да маркирам отворената страница от форума скрола се появява, но се появява само фона на сайта и се вижда снежинките как снежинките слизат надолу в безкрайността.Не знам дали днес някой е човъркал въпросните снежинки, но проблема ми се появи днес от 10-11 ч.Моля направете нещо, може би не съм само аз с този проблем.П.С. Сега за да ви напише това мнение трябва да маркирам целия отворен прозорец за да стигна до бутона "Прати"

    #2
    Re: Разкарайте тези снежинки,заради които нямам вертикален с

    Коментар


      #3
      Ами аз съм не съм с мозила. Какво да правя?! Чувствам се дискриминиран Нямам нищо против украсата, но ....

      Коментар


        #4
        Ужасно е, чета, чета и ми бяга страницата и тряа да връщам със стрелките... Понеже съм си намалил тука прозорчето да не бие на очи Поне скрол-бар ако можеше пак да има щеше да е по-добре...

        Коментар


          #5
          аз нямам проблеми, но щом колегите имат - можем и без снежинки.

          Коментар


            #6
            Проблемите ги имаше само в един интервал от време, което при мен беше малко. Сега поне при мен си е наред форума.

            Коментар


              #7
              При мен с IE6 страницата "бяга" и трябва да си я прибирам обратно .
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                то освен че сняг вали, ами и заледено.Много просто решение - disable javascript на браузъра и да въри по дяволите цялата мазня
                Brava 1.6 16V, Бензин

                Коментар


                  #9
                  И при мен имаше същия проблем, но не вярвам в браузъра да е проблема. Сега нещата изглежда са оправени.
                  Bravo HGT 2001

                  Коментар


                    #10
                    Ами при мен и на двата компютъра няма никакъв проблем - лаптоп (1280х800) и една щайга (1024х800)С Firefox 2.0.0.11 съм и на двата, но пуснах и ИЕ 6, същата работа, работи без проблем.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Не се косете момчета.То снега затвори цяла магистрала та тия снежинчици ви пречат
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #12
                        коцев написа:
                        Не се косете момчета.То снега затвори цяла магистрала та тия снежинчици ви пречат
                        Прав си.

                        Коментар


                          #13
                          моите снежинки са строени в редичка по едИН ,но чат пат се предреждат !!
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Нека си вали... Аз съм със зимни гуми марка IE

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Нека си вали... Аз съм със зимни гуми марка IE
                              Аааа, тя точно тая марка се ’лъзга’ най-много... Така че внимавай!Да няма после - ’хвана ме увисване.... ко да прая’
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X