Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Организация на ИталФеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Организация на ИталФеста

    Колеги, ФИАТ е форумът с най-много членове от италианските клубове. Това е много радостно, но и носи своите отговорности - тази година организатори на ИталФеста са Клуб Алфа-Ромео, но това не означава, че не трябва да дадем своя принос в организацията на това събитие. За да подпомогнем колегите, трябва да излъчим няколко члена на форума, които да изпълняват чисто административни функции - да представляват Форума, да организират разпределението на автомобилите и рекламните материали, да следят за спазване на реда, да участват в журита за определяне на победители в конкурсите и други подобни.Аз и Митко, разбира се, сме на линия, но искахме да проучим и вашето мнение - моля, който може да отдели време и се чувства готов да ни подпомогне, да пише в тази тема или на лични съобщения.Благодаря ви предварително!
    Alles in Ordnung

    #2
    Re: Организация на ИталФеста

    Zaphod написа:
    рекламните материали
    Ако има възможност да пратите ... ще бъдат раздаени/разлепени ..........Най-лесно може да стане по Иван - 1115 той често идва до Русе ... а и предполагам няма да има против .............
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Ако се получи разминаване на дати и др. с Иван ще ги пусна по куриер. Ще си пишем допълнително за подробностите.

      Коментар


        #4
        бе ще ги зема ...няма проблем . кви куриери кви 5 лв.?Всяка седмица има камион до Русе даже и аз да не мога ...ма тази или следващата събота пак съм там .А и за помощ в софия няма проблем - само кажете с какво и ще се постарая ако е по силите ми .Примерно дайте ми листовки - пред мен минават 4 куптета и се се ядосвам че няма как да ги светна за феста.

        Коментар


          #5
          Хм, това ли са активистите във форума? Само 1115? Поне на него му благодаря
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Zaphod написа:
            Хм, това ли са активистите във форума? Само 1115? Поне на него му благодаря
            е и ivo де ................
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Аз мога да помогна с всичко каквото кажете и в софия -русе си има фиат маниаци - ivo + z и там никой друг не може да се справи по-добре .

              Коментар


                #8
                ivo написа:
                Zaphod написа:
                Хм, това ли са активистите във форума? Само 1115? Поне на него му благодаря
                е и ivo де ................
                Разбира се, че и Иво, но както съм писал по-горе, имам предвид организацията на самият ИталФест на място, а ти и Здравка, за голямо съжаление на всички, няма да сте там....
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Незнам дали ще мога да дойда на феста (все още), но мога да помогна с листовки или нещо подобно в нашия район. Тъй като при hit-ko ходят много хора с итал.автомобили в Ямбол, може би той ще направи ивестна реклама, но аз всеки ден съм в Сливен и мога да поема ангажимент за реклама на италфеста там. Само някой да каже - има ли някакви официални листовки, или да пускам принтера в действие?

                  Коментар


                    #10
                    Давай направо с принтера, че няма много време, а като излязат листовките - пак ще правим акция))
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #11
                      Пускам

                      Коментар

                      Working...
                      X