Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ ЩЕ БЬДЕ НА "ИТАЛФЕСТ-2005"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КОЙ ЩЕ БЬДЕ НА "ИТАЛФЕСТ-2005"

    Приятели, при новата ситуация, нека да споделим мнение, кой ще присьства на Италфеста в Долна баня. Все пак не ми е все-едно какви коли ще видя и с кого ще мога да се срещна, разговарям или запозная! Радвам се , че разума е надделял! А , ноември, живот и здраве, ще организираме и една отворена регионална среща, така,че и недоволните да бьдат удовлетворени!

    #3
    Позволявам си да променя поста на hit-ko под формата на анкета, за да разберем колко членове на нашия форум ще присъстват на това събитие.Моля, когато е възможно, да аргументирате отказа си от присъствие, за да се опитаме да минимизираме неудобствата за вас при следващият Фест.Очаквайте допълнителна информация за ИталФеста.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #4
      Мое мнение и на z :Няма да се видим защото:0. z не мога дя я накарам да мине 370+370+около 50 км. в 8-мия месец бременна1. 370 км. Русе - Долна Баня са много2. Не ни харесва мястото 3. Нямаме финансова възможност за спане в хотелите в околността4. Няма да се съберат "маса" италиански коли и следователно няма какво да се видиСъжеляваме само че няма да можем да се видим с приятелите ни Марио, Митко, Веско и Иван ......Но желаем ПРИЯТНО И ВЕСЕЛО изкарване на ИТАЛФЕСТ 2005 !!!!!!!!! p.s. Надяваме се догодина да сме с най-малкия фен/ка на италианките ......
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #5
        ivo написа:
        0. z не мога дя я накарам да мине 370+370+около 50 км. в 8-мия месец бременна
        Да бях се нагласила да мина 200 ... но уви ....И все пак ПРИЯТНО ИЗЖИВЯВАНЕ на ИТАЛФЕСТ 2005
        TEMPRA 1.6 i.e. S

        Коментар


          #6
          Много далече

          И аз ще се въздържа от участие в ИТАЛФЕСТ 2005 по съображения еднакви с колегите от другите краища на страната(погледнато от отправна точка София),т.е. далеко е,не е хубаво мястото и не на последно място финансовите съображения.Приятно изкарване
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #7
            За съжаление аз няма да мога да дойда.Не защото неискам а просто съм на работа и няма начин.Приятно искарване на всички които ще ходат.
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #8
              Хубаво и на мен ми се идва... но дайте неква партия в бензина да направиме с некой защото .... 95 стана 2 кинта а не всички имаме по 200лв излишни!
              Браво 1.9JTD 2000г.

              Коментар


                #9
                Нека и аз да се присъединя към отрицателния вот ..... Ами далечко си е за нас Русенци и при тези цени на бензина.... А пък то не е само бензина, а и род други работи покрай него За мен примерно не е проблем да спя и в колата, ама като не си сам положението се усложнява Иначе не би било лошо да се посети и това мероприятие
                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                Коментар


                  #10
                  Аз няма да дойда защото усилено се подготвям за сватба и имам много ангажименти!!!Приятно изкарване на всички.П.С. Всички които са се женили знаят как е

                  Коментар


                    #11
                    Относно Италфест 2005

                    Аз нямам възможност да присъствам поради няколко причини.Ето и най-важните от тях:1.Много е далеко от Русе.2.Няма финансова възможност в момента за подобно пътешествие.На всички които ще присъстват приятни изживявания.

                    Коментар


                      #12
                      Ако съм в татковината ще гледам да дойда.
                      Tipo DGT, 1.6 DOHC

                      Коментар


                        #13
                        Досега не съм вземала много участие в темата за Италфест, но само да кажа какво е моето мнение. Доколкото четох преди може би два месеца идеята е да се съберат хора от цяла България и точно за това мястото трябваше да е приемливо за всички. Повечето от отговорилите досега са от Русе и тук е мястото да кажа, че и аз съм русенско чедо и ако трябваше да пътувам от Русе до Долна Баня едва ли щях да се навия, още повче при тези цени на бензина. В момента живея в София и като гледам до Долна Баня са 80 км., които от тук са примеливи, но незнам дали има хора от Варна да кажем и какво е тяхното мнение. Какво стана с идеята за централна България? Извъм темата, за което се извинявам предварително, но при наличието на толкова русенци не мога да се въздържа: някой случайно да се занимава с недвижими имоти в Русе?

                        Коментар


                          #14
                          Е аз съм от Варна и също няма да мога да дойда. Причините са естествено като русенските ни колеги прекалено голямата дистанция. С една дума се едно да отида до София. Другия проблем е че с мойта лагерна количка над 800 км не мога да издържа. Ако беше 200км в едната посока сигорно щях да дойда и да се запозная с феновете на италиянките. Със сигорност няма да е тая година, а за догодина вече ще видим по кое време ще бъде събирането и дали няма да сам на някой кораб.

                          [Skype - FIAT_FREAK

                          Коментар


                            #15
                            Ще се радвам да присъстваме и ние на това мероприятие! :D :D :D
                            Alfa Romeo 156

                            Коментар

                            Working...
                            X