Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снежинките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снежинките

    Абе..откак тез снежинки падат....нещо ми е нестабилен форума. И курсора мига странно, и като му скимне отваря заглавната страница на форума. Незнам, само при мен ли е така? И сякаш чат пат зарежда нещо.

    #2
    ......от поледицата ще да е.....зима е все пак.... колега, шегувам се.....при мен нестабилност няма, всичко е О.К.

    Коментар


      #3
      Снежинките

      Гледам че админите са в празнично настроение - снежинки се веят, трупат ли трупат Обаче направо ми затрупват процесора бе, то бива радост ама докато пиша поста, дори се включи вент-а на лаптопа и взе да ми пари под пръстите... Ще взема да си спра жавата накрая и ще се оправи работата
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Re: Снежинките

        Esper написа:
        Гледам че админите са в празнично настроение - снежинки се веят, трупат ли трупат Обаче направо ми затрупват процесора бе, то бива радост ама докато пиша поста, дори се включи вент-а на лаптопа и взе да ми пари под пръстите... Ще взема да си спра жавата накрая и ще се оправи работата
        I ti si dal Fira кат Темпрата :DПревод: И ти си дал фира като Темпрата!Моля, да пишете на кирлица!Модераторски екип fiat-bg.org
        Bravo 2.0 20V
        Tipo 2.0 16V SediciValvole

        Коментар


          #5
          Много са яки снежинките...
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Re: Снежинките

            BULLDOG написа:
            Esper написа:
            Гледам че админите са в празнично настроение - снежинки се веят, трупат ли трупат Обаче направо ми затрупват процесора бе, то бива радост ама докато пиша поста, дори се включи вент-а на лаптопа и взе да ми пари под пръстите... Ще взема да си спра жавата накрая и ще се оправи работата
            I ti si dal Fira кат Темпрата :D
            Това изречение сам ли го писа или ти помага някой? ))))Бе аз че съм дал - верно е, то компотите не прощават на никой ама що ми се уяждаш с темприерата ме мога да те разбера? :D
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Джингъл-белс-джингъл белс, джингъл ол дъ уей...Мери крисмъс на всички!
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Това наистина е е домислено за по-слабите машинки.Като се отвори на някоя машинка от порядъка на 1.2МХз и направо компютъра умира. Много дразни.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  След 3 седмици е коледа :D .... подараци ще има за всички от сърце П.П. А колегите с по-стари машини да искат ново PC от Дядо Коледа

                  Коментар


                    #10
                    Много са яки снежинките...
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      В момента го оптимизираме, споко!Ако не става, снеговалежа спира :D Вече и времето е наше! :D
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Броят на снежинките падна до 5 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Сега по добре ли е ?

                        Коментар


                          #13
                          ilkor написа:
                          Броя на снежинките падна до 5 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Сега по добре ли е ?
                          Чакай да пусна жабата на свобода и ще ти кажа...
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Аз не го усещам и с 5 и 8 все ми е едно.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Под Firefox се показва хоризонталния scrollbar от време на време, като дадена снежинка се клаутшка извън width-а на форума. Честно казано дразнят, но това си е мое мнение.И рекламите на Google ... малко margin-top им трябва. Примерно 15-20 px-a.

                              Коментар

                              Working...
                              X